Emocje związane z wyborem Bena Afflecka na odtwórcę roli Batmana powoli opadają, ale cały czas dziennikarze pytają o opinię na ten temat różnych aktorów. Podczas Toronto International Film Festival swoje poparcie dla Afflecka wyraził Hugh Jackman.

“Myślę, że Ben jest świetnym aktorem. Sądzę, że przez długi czas go nie doceniano. Oczywiście to wspaniały reżyser. Bardzo inteligenty facet. Nie podejmuje on nieprzemyślanych decyzji, które nie są trafne. To twardziel, chłopak z Bostonu! Myślę, że w głębi, nie ma on nic przeciwko podejmowaniu decyzji, które mogą być postrzegane jako kontrowersyjne. Znam go trochę i wiem, że będzie rozkoszować się tą szansą i zmiażdży ten film. Nie mam wątpliwości, że go zmiażdży!”

Nie dla wszystkich wybór nowego odtwórcy roli Batmana jest tak interesującym tematem. Podczas promocji “Riddicka” Vin Diesel tak odpowiedział na pytanie dziennikarza:

“Gó**** mnie obchodzi Batman i kto gra Batmana.
Pozwólcie mu żyć, to moje motto. Pozwólcie Warner Bros. zatrudnić kogo chcą. Pozwólcie Benowi robić co chce. Dostał Oscara! Dajcie mu kredyt zaufania. Zostawcie go w spokoju.”

Źródła: MTV, clevver.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
3
godzin
2
1
minut
0
5
sekund
2
2
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5