Batman: Year One Deluxe EditionNa stronie Alei Komiksu pojawiły się nowe odpowiedzi Egmontu na pytania czytelników. Znalazły się w nich następujące informacje, które zainteresują fanów Batmana:

  • wszystkie rozpoczęte serie z Nowego DC Comics będą kontynuowane w kolejnym roku,
  • do tytułów już wydawanych z tej serii dojdą nowe – dowiemy się o nich na początku przyszłego roku,
  • rozważany jest dodruk komiksu “Batman: Rok Pierwszy” na 2014 rok, a w przypadku “Azylu Arkham” nie odbędzie się to w najbliższym czasie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dobra wiadomość. Oby tylko nie wydali roku pierwszego w najnowszej wersji z 2012, bo ta jest po prostu słaba i w dodatku kolory zostały w dziwny sposób zmienione a raczej zniekształcone o czym wspomniał niegdyś sam rysownik David Mazzucchelli. Najlepsze dotychczas wydanie zbiórcze to Deluxe Edition z 2007 (miękka oprawa).
http://www.amazon.com/Batman-Year-One-Frank-Miller/dp/1401207529

A czemy Year One jest “słabe” poza kolorami?

Ten nowy tytuł z DC to może być Wonder Woman. Seria zbiera dobre opinie, no i bardzo znany w Polsce senarzysta – to może być to.

No to poza kolorami tam nic nie ma, bo trudno się zgodzić z Mazzuchellim o tą sprawę z papierem.

NApisałeś: “rok pierwszy jest słaby I W DODATKU kolory zostały…” Czyli poza kolorami co jest słabe?

Dobra żeby nie wyszło z tego jakieś wielkie nie porozumienie powiem w ten sposób. Komiks jest świetny (jeden z moich ulubionych), lecz to w jaki sposób został wydany rok temu nie powinno mieć miejsca. Przez te prace edytorskie DC schrzaniło sprawę, a wystarczyło zostawić to tak jak było, dodając twardą oprawę i nikt nie miałby o to pretensji. Czytałem opinie osób które kupiły to wydanie i na prawdę nie jest dobrze. Ja sam zapoznałem się z tym wydaniem i po prostu sądzę że wcześniejsza wersja w miękkiej oprawie z 2007 r. była po prostu lepsza. Na koniec powiem że mówiąc słaby nie miałem na myśli scenariusza, lecz jakość wydania.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki