Kaley CuocoW ostatnim czasie z jedyną pewną informacją związaną z filmem “Batman/Superman” jest ogłoszone przez BeinaMovie poszukiwania statystów. Firma ta wcześniej odpowiadała za dobór statystów m.in. w “The Dark Knight Rises”.

Jeśli zaś interesują was plotki, to jak zawsze takich dostarcza serwis CosmicBookNews.com. Tym razem według ich źródeł w filmie może wystąpić znana z roli w serialu “Teoria Wielkiego Podrywu” Kaley Cuoco. Aktorka ma być podobno brana pod wagę do roli Mercy Graves, lub dziewczyny Bruce’a Wayne’a.

  • Podobno sequel “Man of Steel” ma być zatytułowany “Batman Vs. Superman” lub “Superman Vs. Batman”, ze względów marketingowych na pewno nie będzie to World’s Finest.
  • Budżet filmu ma się zamknąć w 250 mln dolarów.
  • Zack Snyder che by muzykę skomponował Hans Zimmer.
  • W filmie na pewno mają się pojawić Lex Luthor i Mercy Graves.
  • David Goyer ukończył pierwszą wersję scenariuszu. Pewne sugestie co do niego może zaproponować Christopher Nolan.
  • Kiedy rozpoczną się zdjęcia do “Batman//Superman” David Goyer ma już pracować nad pomysłem na filmową Justice League, która miałaby wejść na ekrany kin w połowie 2017 roku.
  • Mark Twight będzie ponownie pracował z Henry’m Cavillem nad jego przygotowaniem fizycznym. Po tym jak Ben Affleck zakończy podstawowy trening również on ma rozpocząć współpracę z Twightem, tak by nabrał odpowiedniej masy mięśniowej i wyglądu.
  • Bruce Wayne ma mieć w filmie 37/38 lat.
  • Reżyserią “Justice League” ma się zająć Zack Snyder. Budżet ma się zamknąć w kwocie 280 mln dolarów, a zdjęcia miałyby się rozpocząć w 2016 roku. Jednym z konsultantów w sprawie scenariusza ma być Geoff Johns.

Źródło: CosmicBookNews.com.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Kaley jest spoko, ale jakoś nie za bardzo bym ją widział u boku Batmana.

Superman ma znakomitą Amy Adams, aktorkę już wybitną w zasadzie (“Mistrz” Paula Thomasa Andersona!), a Benman dostanie aktoreczkę z sitcomu. Litości.

Skoro Bruce ma mieć 37 / 38 lat, to może pojawi się też Dick lub Jason tylko niech będzie taki co ma 20 lat bo po IM3 mam dość dzieciaków w ekranizacjach komiksów :).

już za:
dni
4
5
5
godzin
0
6
minut
4
0
sekund
1
0
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5