Wonder WomanNie wiele jest oficjalnych informacji na temat “Batman vs. Superman” dlatego nie brakuje też licznych plotek. Według jednej z nich u boku najważniejszych bohaterów DC Comics miałaby się pojawić także Wonder Woman. Greg Silverman z Warner Bros. odniósł się ostatnio do tych spekulacji. Nie zaprzeczył, ani też nie potwierdził tych doniesień. Sam uważa, Wonder Woman za wspaniałą postać, która ma potencjał by odnieść kasowy sukces.

“Traktujemy to bardzo poważnie i staramy się wypracować plan, który uszanuje te postacie i wykorzysta historię najlepiej jak to tylko możliwe. Wszystko o czym się spekuluje, to są rzeczy o których myślimy.”

Silverman odniósł się również do castingu Bena Afflecka do roli Batmana.

“Decydując się na ten wybór mieliśmy więcej informacji niż widzowie. Wiedzieliśmy jakie będzie podejście do tego filmu, jak zostaną przedstawieni bohaterowie. Nie podejmowaliśmy tej decyzji w ślepo. Myśleliśmy o wszystkim – o zupełnie nieznanych osobach, o tych z ugruntowana pozycją. Ben jest idealny do tej roli.”

Nie zdradzając szczegółów na temat interakcji Batmana z Superman, Silverman obiecuje, że będzie to fantastyczna historia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
5
godzin
0
6
minut
0
0
sekund
2
6
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5