Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Batman w "Batman: Arkham Orgins"Z okazji premiery “Batman: Arkham Origins”, nasz serwis ma dla swoich czytelników konkurs, w którym do wygrania jest zestaw gadżetów związanych z najnowszą produkcją studia Warner Bros. Montreal. Aby mieć szansę na zwycięstwo, należy odpowiedzieć poprawnie na pytania z przygotowanego zestawu.

Zestaw gadżetów "Batman: Arkham Origins"
Na zwycięzcę czeka powyższy zestaw gadżetów – maska przestępcy znanego pod pseudonimem Black Mask, talia kart we wzór postaci z “Batman: Arkham Origins” oraz brelok z maską Batmana. A oto i zestaw pytań, na które należy udzielić prawidłowych odpowiedzi:

1. Wymień wszystkie gry z serii Arkham (włącznie z pobocznymi).
2. W której z gier z serii Arkham i na jakie konsole można było zagrać Jokerem w mapach wyzwań?
3. W którym komiksie po raz pierwszy pojawił się Black Mask?
4. Twórcy „Batman: Arkham Origins” jako źródło inspiracji dla historii do swojej gry podają komiks „Batman: Year One” oraz pewną serie komiksową, która rozpoczęła się pod koniec lat osiemdziesiątych. Jaka to seria?
5. Troy Baker wcielający się w rolę Jokera w „Batman: Arkham Origins” udzielił swojego głosu wcześniej w serii Arkham kilku innym postaciom. Jacy byli to bohaterowie i w której części wystąpili?
6. Podaj imię i nazwisko kompozytora muzyki „Batman: Arkham Origins” oraz wymień dowolny tytuł animacji związanej z Batmanem, do której ten autor również skomponował ścieżkę dźwiękową.
7. W którym roku rozpoczęły się pracę nad „Batman: Arkham Origins”?
8. Podaj listę wszystkich postaci z serii gier Arkham, którym głosu użyczył Kevin Conroy.
9. Która gra z serii Arkham i za jakie osiągnięcie została wpisana do Księgi Rekord Guinnessa?
10. Jak nazywał się komiks przedstawiający wydarzenia toczące się przed grą „Batman: Arkham Asylum”? Kto wykonał w nim ilustracje i co łączyło autora z produkcją tego tytułu?

Zgłoszenia, wraz z imieniem, nazwiskiem oraz danymi pocztowymi przesyłajcie na mail konkurs@batcave.com.pl w tytule wpisując “Konkurs – Arkham Origins”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 listopada włącznie. Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Cenega Polska, wydawca gry “Batman: Arkham Origins”.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Parę pierdół i 10 pytań. Wiem – nie podoba mi się, nie muszę brać udziału, ale miejcie jakieś wyczucie. Można było dać jakieś kreatywne zadanie, a nie oklepany konkurs wiedzy.

Przy kreatywnych zadaniach z kolei trafiają się komentarze w drugą stronę, Czytelniku. Dlatego raz jest tak, a przy innej okazji inaczej. Żeby każdy mógł być zadowolony i mógł ponarzekać na to, że albo musi odpowiadać na pytania, albo że nie potrafi rysować/sklejać/pisać/lepić/cokolwiek 😉

Każdemu się nie dogodzi.Jedni wolą odpowiadać na pytania inni wolą wykonać jakieś rękodzieło.
Poza tym mogło wcale nie być konkursu ,a tak ktoś się ucieszy.

Za ciężkie pytania. Powinny być trzy w miarę proste pytania i tyle, tak jak przy tego typu konkursach…

Serio? Proste powinny być? Bez sensu. Dowalać najtrudniejsze jakie umiecie znaleźć! Co to za sztuka odpowiedzieć na wszystko bez wysiłku, a potem chłopaki muszą losować co jest niesprawiedliwe. A tak odpowie może nawet tylko 1 osoba i wszystko jasne.

To jest konkurs dla użytkowników, a nie sprawdzian wiedzy dla fanatyków. Nie znam innej strony która by robiła takie konkursy jak wasze, wszystkie inne dają proste, przystępne pytania by większość mogła wziąć udział.

Popieram to co napisał Red. Zbyt proste pytania oznaczają loterię, a jeśli się takowe lubi to można zagrać w lotto albo kupić sobie zdrapkę. Pytania może do prostych nie należały, ale nie były też zabójczo trudne, nie przesadzajmy. Mnie to o tyle sprawiło przyjemność , że dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy.

Poza tym nie oszukujmy się – nawet jeśli pytania są trudne, to w erze Internetu, znalezienie odpowiedzi to kwestia kilku kliknięć.

za
dni
1
4
godzin
1
1
minut
2
2
sekund
1
2


za
dni
7
8
godzin
1
1
minut
2
2
sekund
1
2
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki