Do grona polskich stacji telewizyjnych emitujących filmy z Batmanem dołączy w styczniu TV Puls, na której antenie będzie można obejrzeć filmy w reżyserii Joela Schumachera, “Batman Forever” i “Batman i Robin”. Do tej pory na antenie TV Puls można było oglądać obchodzącą w tym roku 20-lecie animację “Batmana: Maska Batmana”.

Batman Forever:
emisja: nd. 5 stycznia, 20:00 oraz sb. 11 stycznia, 21:55

Batman i Robin muszą się zmierzyć z Dwiema Twarzami i Człowiekiem-Zagadką. Pomaga im piękna pani psycholog. W filmie Joela Schumachera występują takie gwiazdy kina, jak Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey i Nicole Kidman.

Batman i Robin:
emisja: nd. 12 stycznia, 20:00 oraz sb. 18 stycznia, 21:55

Gotham City znów jest zagrożone. Batman rusza na ratunek. Tym razem jednak nie jest sam, towarzyszy mu Robin. Dołącza do nich także niezwykle sprawna i odważna Batgirl. Razem zmierzą się z Mr. Freezem, który planuje zagładę miasta. Bohaterowie muszą zdążyć z pomocą, nim Mr. Freeze przemieni całe miasto w lodową pustynię.

Źródło: TV Puls

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Extra 🙂

Batmany w cudzysłowiu – dobre 😉

Zawsze marzyłam zobaczyć ten gwałt dla oczu 😀

“Batman Forever” nie jest jeszcze taki zły. “Batman i Robin” to jest dopiero profanacja. Batsutki i batkarta kredytowa to jest dopiero żałość.

batsutki były już w Forever, ale faktycznie karty nic nie przebije…

Forever ma jeszcze całkiem niezłe momenty. B&R nigdy nie dooglądałem do końca mimo szczerych chęci. Patrzyłem tylko mniej więcej co się dzieje zajmując się czym innym.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki