Gal GadotPo raz pierwszy od czasu ogłoszenia, że zagra Wonder Woman w “Batman vs. Superman”, Gal Gadot zabrała głos w tej sprawie. Aktorka udzieliła wywiadu w izraelskim programie “Good Evening with Gai Pines”. Opowiedziała o swojej reakcji na wiadomość, że zagra słynną Amazonkę, o krytyce ze strony fanów oraz o swoich przygotowaniach do roli.

Gdzie byłaś, kiedy dowiedziałaś się, że zagrasz Wonder Woman?
Byłam w drodze na zdjęcia do Los Angeles. Wylądowałam w Nowym Jorku, kiedy moja agentka, Hadass Lichtenstein, zadzwoniła i powiedziała “Wonder Woman”, a ja na to “Co??”. “Rola jest twoja! … to tajemnica, jeszcze tego nie ogłosili, więc nie możesz nikomu powiedzieć…”. Mówię do niej “Nie żartujesz?” – i obie krzyczymy! To był samolot z Izraela do Nowego Jorku i nie mogę zachowywać się głośno, więc opieram się na oknie, podryguje nogami i staram się po prostu to zrozumieć. Krótko mówiąc – byłam zupełnie sama w Nowym Jorku. W południe dotarłam do hotelu, a rano musiałam być gotowa na zdjęcia. Pamiętam jak leżałam w ciemności i wpatrywałam się w sufit powtarzając sobie “To nie dzieje się naprawdę!”… to nie powinno tak wyglądać, powinno to być bardziej w stylu “gdzie jest szampan?”.

Mówi się, że jesteś zbyt chuda do tej roli. Wonder Woman ma duże piersi, czy to się zmieni?
Hmm. Reprezentuje Wonder Woman nowego świata. Piersi… każdy może je kupić za 9,000 szekli i wszystko będzie w porządku. Tak przy okazji, Wonder Woman jest amazonką, a według mitologii amazonki miały tylko jedną pierś. Więc jeśli wszystko miałoby być zgodne… to było to problematyczne.

Więc nie zamierzasz przybrać trochę wagi i zacząć jeść węglowodany przed rozpoczęciem zdjęć?
To fizyczna część przygotowań, którą rozpoczynam. Bardzo poważny reżim treningowy – Kung Fu, kickboxing, walka na miecze, jujutsu, brazylijskie… wiele rzeczy… Przybiorę na wadze.


Gal Gadot's first Wonder Woman interview… przez BatmanNewsCom


Źródło:
Batman-News.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

no mi się jednak nie podoba….

już za:
dni
4
6
2
godzin
0
4
minut
4
3
sekund
4
6
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5