Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Batman/Superman #8Najnowsze doniesienia Latino Review sugerują, że równocześnie ze zdjęciami do “Batman vs. Superman” będzie realizowany film o przygodach Justice League, w którym wystąpi Dwayne Johnson. Warner Bros. ostatnio podobną strategię wykorzystało przy realizacji “Hobbita”.

Takie podejście miałoby zapobiec problemom z terminami, gdyż Ben Affleck jest zapracowany, Henry Cavill jest rozchwytywany, a Johnson jest pracoholikiem. Nie wspominając o pozostałych członkach obsady.

“Batman vs. Superman” miałby się zakończyć szokującym cliffhangerem, który prowadziłby do Justice League”. W takich przypadkach twórcom zależy by w ciągu roku pokazać widzom kolejny film i kuć żelazo puki gorące. Może to być nowa agresywna strategia DC wobec sukcesów Marvela.

Taki stan rzeczy wytłumaczyłby, czemu ciągle pojawiają się różnego rodzaju plotki na temat różnych superbohaterów. Powinno to też uspokoić fanów, którzy obawiają się, że “Batman vs. Superman” będzie zbyt przeładowany. Wonder Woman, Nightwing, Flash, Green Lantern i cała reszta superbohaterów mogą się pojawić w krótkim epizodzie nim w pełni zadebiutują w “Justice League” w 2016 roku.

Do czasu oficjalnego potwierdzenia do tych doniesień należy podchodzić z dużą rezerwą i traktować je wyłącznie jako plotki.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
6
godzin
2
2
minut
3
2
sekund
5
7


za
dni
8
0
godzin
2
2
minut
3
2
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki