Donal Logue zaprzecza plotkom jakoby miał zagrać Gordona w „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: ,

Donal LogueSerwis Latino Review podał, że 47-letni Donal Logue („Blade”, „Synowie Anarchii”) otrzymał propozycję zagrania komisarza Jamesa Gordona w serialu „Gotham”.

Aktor jednak bardzo szybko zaprzeczył tym plotkom na Twiterze.

Nie prawda! Chciałbym – byłoby super (ale kto może przebić Gary’ego Oldmana?) Z tego co słyszałem w „Gotham” Gordon ma mieć koło 30 lat.

Tak więc cały czas nie wiadomo jaki dokładnie kierunek wybrany został dla „Gotham”. Pierwsze doniesienia sugerowały, że będzie to serial o młodym poruczniku Gordonie, ale ostatnie informacje sugerują, że w dużej mierze produkcja skupi się też na Bruce’ie Wayne’ie i jego drodze do zostania Batmanem.



dni
7
2
8
godzin
0
2
minut
1
2
sekund
0
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025
  • "The Flash" w TVN – 10 października 2025
  • "Batman Detective Comics. Gothamski Nokturn: Intermezzo. Tom 4" – 15 października 2025
  • "Batman: Trybunał Sów" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Batman: Rok Pierwszy" (DC Compact) – 15 października 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki