Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Batman vs. Superman - fanartŚledząc różnego rodzaju doniesienia dotyczące produkcji “Batman vs. Superman” można dojść do wniosku, że im więcej się ich pojawia to tym mniej wiemy. Według Deadline prace na planie filmu Snydera wcale się nie opóźnią mimo przesunięcia premiery o 10 miesięcy. Podobno główni aktorzy już zostali poinformowani przez Warner Bros., że lada moment mają rozpocząć pracę na planie.

Opóźnią się natomiast prace nad nowym serial FOXa pt. “The Middle Man”, którego współtwórcą ją Ben Affleck. Miał on również wyreżyserować pilotowy odcinek. Jednak przez obecne zaangażowanie w “Batman vs. Superman” oraz planowane rozpoczęcie prac nad innym projektem wiosną tego roku, nie ma czasu by się tym zająć. Dlatego też wstrzymano wszystkie prace związane z “The Middle Man”, chociaż już były zaplanowane przesłuchania aktorów. Nie wiadomo czy FOX będzie czekać na Afflecka, czy też znajdzie innego reżysera. Bez względu na decyzję jaka zapadnie Ben Affleck pozostanie producentem wykonawczym.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

To chyba jednak będzie konfrontacja Batman/Superman i Avengers 2 :).

Chyba jednak nie, właściwie to coraz prawdopodobniejsza staje się wersja, że WB coś kombinuje i być może Snyder rzeczywiście zamierza kręcić dwa filmy jednocześnie (tak jak Jackson Hobbita) – dla przykładu BvsS i JL, lub też BvsS Part 1 i BvsS Part 2.

Zresztą rezygnacja Afflecka ze serialu wcale nie oznacza, że zaraz zaczną okres zdjęciowy. Być może Affleck po prostu wywala zbędne rzeczy z terminarza, aby mieć czas przygotować się fizycznie do roli Batmana.

za
dni
1
3
godzin
1
3
minut
5
4
sekund
5
3


za
dni
7
7
godzin
1
3
minut
5
4
sekund
5
3
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki