gotham_centralPrezes FOXa, Kevin Reilly, podczas Television Critics Association zdradził kilka nowych szczegółów dotyczącego serialu “Gotham”. Jak się okazuje w produkcji, którym głównym bohaterem będzie Jim Gordon, nie tylko pojawi się młody Bruce Wayne ale także najbardziej znani łotrzy z którymi przyszło się zmierzyć Batmanowi. Również sama fabuła serialu będzie inna niż to wynikało z wcześniejszych doniesień. Widzowie bowiem oprócz losów Gordona będą śledzić poczynania Bruce’a Wayne’a, który na początku ma mieć 12 lat, a w ostatnim odcinku serialu ma przywdziać peleryną Batmana.

Mamy poznać również początki klasycznych złoczyńców: Jokera Pingwina, Riddlera. Dowiedzieć się jakie wydarzenia doprowadziły do tego, że ktoś postanowił zostać Catwoman oraz jak Gotham City pogrążyło się w otchłani.

Źródła: TV Line, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

no i właśnie ten serial przestał mnie obchodzić. Smallville już wymęczyłęm, powtórki z tego nie chce

a mnie interesuje co raz bardziej ;P Co prawda nie wierzę w to, żeby 12 letni Bruce zakładał pelerynę (zonk). Chyba, że w ostatnim odcinku zdecydują się kilkuletni przeskok czasowy 😉 Ja jestem podjarany – całe szczęście będą Joker, Pingwin i reszta. Tak to miało wyglądać.

to najlepszy wróg, ale wątpie raczej by mógł w tym wystąpić, chyba, że twórcy zerwą z chronologią komiksów i problem rozwiązany

Brzmi ciekawie.

No może być ciekawie, jakkolwiek serial o Gotham bez Batmana to troszkę takie odcinanie kuponów. Z jednej strony postać Batmana mogłaby być za duża i za spektakularna na ten serial, z drugiej strony-po co wogóle robić takie mało wnoszące do uniwersum serialowe dygresje bez kluczowej postaci? Ale charyzmatyczny Gordon i wymienione świry powinny dość dobrze zapełnić lukę po Batku-możnaby ciekawie przedstawić np. origin Jokera łączący go z Red Hoodem tak jak w “Killing Joke”.

Nie brzmi to zachęcająco 🙁

już za:
dni
4
5
3
godzin
1
1
minut
5
6
sekund
1
8
Kalendarium
Galeria
eoai5n6u8ai4oe_ eomz-k2vqaaibmg batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098
Komiksowe Top 5