Ben Affleck spędzi lato w Detroit na planie „Batman vs. Superman”

|

autor:

|

kategorie: ,

Batman vs. Superman - fanartKiedy dokładnie rozpoczną się zdjęcia do „Batman vs. Superman”? Według oficjalne komunikatu w drugim kwartale tego roku. Pewne jest, że latem w Detroit zagoszczą Batman i Superman. Jennifer Garner, żona Afflecka, promując swój najnowszy film „Draft Day” udzieliła ostatnio wywiadu jednej ze stacji radiowej w Detroit, w którym zdradziła, że całe lato Ben spędzi na planie „Batman vs. Superman”.

„Byłam w Detroit raz. Będę tam tego lata, przez całe lato. [Ben] będzie brał udział w zdjęciach. Kręcony będzie „Batman”… czy jak go tam nazwali. Nie wiem, jak się nazywa. „Superman with Batman” … nieważne. [Ben] będzie pracował na planie tego lata, więc tam będziemy.”

Źródło: mlive.com



dni
1
2
2
godzin
1
4
minut
2
8
sekund
2
2
dni
4
6
5
godzin
1
4
minut
2
8
sekund
2
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997