Komiksy w USA 12 marca

|

autor:

|

kategorie:

BATMAN #29W środę, 12 marca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • BATGIRL #29
    Martwi przed wschodem słońca! Batgirl i Talon zwany Strix ścigają się by powstrzymać nowego łotra, SILVERA, który powiązany jest z gwiazdą I, VAMPIRE Andrew Bennettem!
  • BATMAN #29
    Konkluzja ZERO YEAR: DARK CITY! Ostatni rozdział Zero Year jest już prawie z nami, a najlepsze zachowaliśmy na sam koniec! Jakie zakamarki z przeszłości Batmana zostaną odkryte? I jak wpłyną na jego przyszłość? Dowiedzcie się tego!

    NIGHTWING #29

  • BATMAN UNWRAPPED BY ANDY KUBERT DELUXE EDITION
  • BATMAN: BRUCE WAYNE — MURDERER? NEW EDITION
  • BATMAN: LI’L GOTHAM #12
  • JUSTICE LEAGUE 3000 #4
  • JUSTICE LEAGUE: TRINITY WAR
  • LEGENDS OF THE DARK KNIGHT 100-PAGE SUPER SPECTACULAR #2
  • NIGHTWING #29
    Czy kwestionujący swoje cele Nightwing, będzie wstanie powstrzymać nieustępliwy szał pana Zsasza w Chcicago? Nie przegapcie epickiej historii, która łączy się z wydarzeniami z FOREVER EVIL!

Źródło: DC Comics



dni
7
2
7
godzin
2
0
minut
0
4
sekund
2
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025
  • "The Flash" w TVN – 10 października 2025
  • "Batman Detective Comics. Gothamski Nokturn: Intermezzo. Tom 4" – 15 października 2025
  • "Batman: Trybunał Sów" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Batman: Rok Pierwszy" (DC Compact) – 15 października 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki