Forum
Już wkrótce
  • Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • Batman. Failsafe. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • "New Teen Titans: Terminator i Trigon" (WKDCBiZ) - 19 cze 2024,
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,

Ben Affleck jako BatmanNajnowsza porcja bardzo dobrej jakości zdjęć z planu “Suicide Squad” pozwala na szczegółowe przyglądnięcie się bohaterowi Gotham City, który stara się zatrzymać Jokera i Harley Quinn.

Na zdjęciach bardzo dobrze uchwycony został kostium Mrocznego Rycerza (pozbawiony peleryny, która zostanie dodana przy użyciu CGI), który przy tej okazji ma na sobie kaskader. Również w roli Jokera, Jareda Leto zastępuje kaskader, ale w roli Harley Quinn widzimy Margot Robbie.


Źródło: Just Jared

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Peleryna CGI? Seriously!? Aż tak ciężko jest dać prawdziwą pelerynę? Mam nadzieję, że będzie wyglądała mniej sztucznie niż ta w zwiastunie.

W takiej scenie mogłaby zawadzać. I raczej zrobią ją lepiej. Tamta była z filmu który miał jeszcze rok do premiery.

Peleryna CGI będzie wyglądać lepiej,tak jak peleryna Supermana w MOS.Będzie się mogła układać w iście komiksowym stylu na postaciach.

W dodatku przy takiej scenie peleryna by tylko przeszkadzała np zasłaniając twarz kaskaderowi.

Naprawdę tak ciężko się domyśleć, ruszeć baniakiem by dojść do wniosku, że peleryna w dodatku tak długa i szeroka mogłaby zawadzać, zarzucić na twarz kaskaderowi, na przednią szybę auta… 😯

Wiem, że mogła zawadzać, ale chyba lepiej jest zrobić tak, żeby nie zawadzała, rozwiązać to praktycznie, niż potem spędzać całe dnie nad animowaniem peleryny, która i tak potem będzie widocznie komputerowa.

Niektóre sceny będą wymagać braku peleryny jak tutaj.W innym ujęciu widziałem już miał.W dodatku w MOS peleryna CGI była komputerowa i wcale sztucznością nie biła.Prezentowała się świetnie,bo twórcy mogą tak bezpiecznie bawić się peleryną układając ją na postaciach w epickim stylu.

Właśnie do MOS się odnosiłem… wyglądała tam sztucznie. Zawsze wiadomo było kiedy jest CGI.

Właśnie dlatego nie lubię ludzi jak ty bo słychać ciągłe narzekanie to złe, tamto złe, to jest nie tak. Lepiej się zastanów nad swoim życiem bo narzekając niczego nie zmienisz.

Pijesz nie do tej osoby co trzeba. Większość informacji o BvS mi się podobało. SS mnie nie zachwyca póki co niczym, ale nie byłem nigdy strasznie krytyczny. Dopiero teraz wydało mi się to śmieszne i mało pomysłowe.

Nolan użyłby prawdziwej 😈

Zostało użyte CGi ponieważ samochód nie jedzie z na tyle dużą prędkością żeby peleryna zaczęła powiewać, co pewnie będzie widoczne w filmie, zamiast tego “prawdziwa” peleryna po prostu by z tyłu leżała, a to nie nadawałoby pędu całej scenie i fikcyjnej prędkości pojazdu. Kumacie?

To na pewno mógł być jeden z powodów. W to nie wątpiłem, ale zawsze można było to rozwiązać jeszcze inaczej, tak aby jednak powiewała.

Nie dałoby się tego zrobić inaczej, polecam powrót do szkoły, szczególnie na lekcje fizyki.
I tak cały film robiony jest standardowymi metodami kaskaderskimi, więc małe poprawki za pomocą CGI nikomu nie wadzą, poza osobami, którym przeszkadza kropla w deszczu.

Nie dałoby się? Nie dałoby się stworzyć podmuchu wiatru?… Brak mi słów

Peleryna CGI wyglądać będzie po prostu lepiej, skończcie narzekać gamonie wiecznie na to samo, jeden debil coś powie a drugi kretyn powtórzy.

za
dni
1
0
6
godzin
1
0
minut
3
6
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

  • (47%, Głosów: 28)
  • (34%, Głosów: 20)
  • (12%, Głosów: 7)
  • (3%, Głosów: 2)
  • (2%, Głosów: 1)
  • (2%, Głosów: 1)

Głosujących: 59