„Gotham” powróci we wrześniu wraz z nowymi członkami obsady

|

autor:

|

kategorie: ,

Wszyscy fani serialu „Gotham” mają kolejną datę do zaznaczenia w kalendarzu. Już 21 września produkcja stacji FOX powróci z nowymi odcinkami, które rozpoczną 2 sezon.

Do głównej obsady dołączą też nowi aktorzy. Jessica Lucas („Gracepoint”, „Cult”) pojawi się w serialu jako Tabitha Galavan, znanej lepiej jako złoczyńca z DC Comics o pseudonimie Tigress. Jej towarzyszem w zbrodni będzie jej brat Theo, którego zagra James Frain. Razem mają plany zniszczenia Gotham. W serialu poznamy także kanibala Roberta Greenwoooda przebywającego w Arkham granego przez Dustina Ybarra.

Ekipy serialowej również nie zabraknie podczas zbliżającego się Comic-Conu w San Diego (9-12 lipca).

Źródła: TVLine (1, 2), FOX, Zap2it



dni
1
2
2
godzin
1
4
minut
2
8
sekund
0
6
dni
4
6
5
godzin
1
4
minut
2
8
sekund
0
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997