Red Hood and the Outlaws #17Za sprawą doniesień serwisu JoBlo poznaliśmy nowe plotki dotyczące osobnego filmu z Batmanem z Benem Affleckiem w roli głównej.

UWAGA MOŻLIWE SPOILERY:

Według ich źródeł główny wątek filmu ma być związany z powrotem z martwych Jasona Todda. Jako Red Hood ma działać w cieniu by mieszkańcy Gotham uważali go za Batmana, w tym samym czasie stara się by Batman postrzegany był jako kryminalista. Zostawia też wskazówki dotyczące swojej tożsamości dla Bruce’a, by doprowadzić do konfrontacji w której udział wezmą Batman, Red Hood i Joker.

Dick Grayson, o którym wzmianka powinna pojawić się w “Batman v Superman: Dawn of Justice”, ma wspomóc Batmana jako Nightiwng w walce z Red Hoodem i Jokerem.

Jeśli chodzi o casting, to podobno w przypadku roli Red Hooda studio postawi na jeszcze mało znanego aktora.

Na chwilę obecną wszystkie te doniesienia należy traktować wyłącznie jako plotki, bo nawet jeśli jakieś pomysły są rozważane to przed rozpoczęciem zdjęć koncepcja może ulec zmianie.

Źródło: JoBlo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Założę się że to znowu ten kretyn El Mayimbe z Latino-Review wymyślił całą tą plotkę.

Pewnie to plotka ale umieszczenie Red Hooda w kolejnym solowym filmie o Gacku byłoby akurat bardzo trafnym i naturalnym rozwiązaniem

Wątek wskrzeszenia Jasona jest do dupy. Zabiera cały dramat ze śmierci Robina.
No z resztą co z plotką że Joker…..
spoiler
nie zabił Jasona tylko zamienił go w siebie? Czyli że Joker którego mamy w Suicide Squad to właśnie Jason.

Jak widać żywot weekendowego pismaka musi być bardzo nudny jeśli wciąż internet zalewają takie bzdury. WB trzyma wszystko w tajemnicy ale już któryś pismak wie że na pewno w osobnym filmie o Batmanie (o ile ten film powstanie bo Ben Affleck na razie tylko rozważa taką możliwość) pojawi się Red Hood.

Właśnie wątek Red Hooda i sam komiks Under the Red Hood jest świetny,fani uwielbiają tą postać i tą historię.
A ta plotka że Joker to Robin jest debilna i naciągana.Ostatnio jakaś moda na takie plotki,Lex Luthor to ponoć syn prawdziwego Lexa,a tera że Ben to Deathstroke który przejął rolę Batmana i sam Batman w postaci Bale’a ma się w filmie pojawić.

No właśnie dramat powstaje kiedy Batman się dowiaduje że to jego Robin stoi za maską grasującego kryminalisty Red Hooda,bardzo osobista historia Batmana,bardzo psychologiczna.

Nie miałbym nic przeciwko temu a nawet ucieszyłbym się gdyby okazało się to prawdą ale odczuwam pogardę do tych dziennikarzy bo są oni nie rzetelni, wymyślają teorie wyssane z palca. Gdybym to ja był szychą w Warner Bros to nigdy nie pozwoliłbym na taki wyciek co zresztą jest w pełni uzasadnione a tu proszę strona JoBlo serwuje nam gorąca kaczkę dziennikarską.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki