Liga Sprawiedliwości: Tron AtlantydyW styczniu premierowo na kanale HBO będzie można obejrzeć dwa filmy animowane z Batmanem: “Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy” oraz “LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro”.

“Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy” – premiera 16 stycznia o godzinie 15:15

Superman, Batman, Wonder Woman i inni superbohaterowie z universum wydawnictwa DC Comics muszą stawić czoła armii wojowniczych Atlantów.

Arthur Curry nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią ojca. Niespodziewanie dowiaduje się prawdy o swojej rodzinie – jest spadkobiercą wywodzących się z Atlantydy wojowników, potężnym Aquamanem. Musi teraz wypełnić przeznaczenie. Sytuację komplikuje fakt, że armia Atlantów rozpoczyna inwazję na miasta Gotham i Metropolis. Naprzeciwko nich stają superbohaterowie zamieszkujący te miasta. Aquaman musi sam zdecydować, po której stronie się opowiedzieć. Nowy pełnometrażowy film animowany o przygodach grupy tworzonej przez najsłynniejszych komiksowych herosów wywodzących się z publikacji wydawnictwa DC Comics. Tym razem na pierwszy plan wybija się historia Arthura Curry’ego, który staje się superbohaterem Aquamanem. Dopracowany pod względem technicznym obraz porywa dynamiczną fabułą, świetnym rysunkiem postaci oraz efektownymi scenami walk. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. Film wyreżyserował Ethan Spaulding, twórca takich animacji jak Awatar: Legenda Aanga czy Batman: Atak na Arkham.

"LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro"“LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro” – premiera 9 stycznia o godzinie 15:45

Demoniczna siła doprowadza do zniszczenia świata Bizarro. Ten przenosi się na Ziemię i z pomocą Ligi Sprawiedliwości próbuje stawić czoła złu.

Bizarro to sobowtór Supermana z rzeczywistości alternatywnej. Gdy jego świat zostaje zniszczony przez demoniczną siłę, Bizarro przenosi się na Ziemię. Tworzy tu Ligę Bizarro, w której skład wchodzą postaci będące alter ego superbohaterów – Wonder Woman, Zielonego Szerszenia czy Cyborga. Chce razem z nimi stawić czoła złu i odzyskać swój świat. Kolejny film animowany o przygodach grupy tworzonej przez najsłynniejszych komiksowych superbohaterów wywodzących się z publikacji wydawnictwa DC Comics. Tym razem herosi przedstawieni są w postaci ludzików LEGO, co w połączeniu z wartką fabułą i dużą dawką sytuacyjnego humoru gwarantuje znakomitą rozrywkę. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku będzie też świetną zabawą dla tych, którzy dopiero zaczynają zdobywać wiedzę o komiksie. Film wyreżyserował Brandon Vietti, znany z obrazu Batman w cieniu Czerwonego Kaptura.

Źródło: HBO.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już w kinach!

już za:

dni
3
9
9
godzin
2
2
minut
2
3
sekund
2
6

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292