Forum
Już wkrótce
  • Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • Batman. Failsafe. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • "New Teen Titans: Terminator i Trigon" (WKDCBiZ) - 19 cze 2024,
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,

Cineplex MagazineNa okładce styczniowego numeru Cineplex Magazine znalazło się nowe zdjęcie przedstawiające Batmana i Supermana z filmu “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Batman wygląda jakby był na sterydach 😐

Może jest.

Na sterydach czy nie robi wrażenie! 😀 Wreszcie Batman wygląda jak powinien i te wszystkie ciemne kostiumy/zbroje zostały na dobre przegnane.

Jak dla mnie obie wersje Nolana >>> cała reszta

Kampania reklamowa tego filmu to porażka. Więcej Photoshopa, więcej Batmana z głupią miną i w fatalnym oświetleniu (ten kosium jest stworzony do ciemności), więcej streszczania całego filmu w zwiastunie (nawet jeśli mają coś w zanadrzu, to niewiele…). Nie wierzę w ten film ani trochę. Nienawidzę Snydera i jego stylu. :/ Zdecydowanie bardziej czekam na Suicide Squad.

ahahahhahaa jaki płacz… bo czarna zbroja to nie ciemnosc jak kristjana bejla chuchra hahha i powiem ci ze w zanadrzu maja napewno wiele niz ty w tej głupiej mózgownicy 🙂

Moim zdaniem Batman na tej okładce wygląda jakby był wzięty z jakiejś parodii. Nie chodzi mi o kostium. Postury też się nie chcę czepiać – w końcu mięśnie mu potrzebne. Ale z twarzy wygląda okropnie!
Uwielbiam Batmana, ale jeśli chodzi o prezencję to dla mnie lepszy jest tu Superman. 😥

za
dni
1
1
2
godzin
2
0
minut
0
5
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):