Podczas programu Conana O’Briena, Zack Snyder zaprezentował pierwszy klip z “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Jest to dłuższa scena rozmowy Batmana z Supermana przy rozbitym Batmobilu. Dowiadujemy co skłoniło Mrocznego Rycerza do wypowiedzenia kwestii, “Powiedz mi, krwawisz? Będziesz!”.
PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Z jakiejś dziwnej pozycji Batman wstaje. jakby kucał na siedzeniu.

Po co oni tyle tego pokazują a ja głupi nie mogę się powstrzymać i wszystko oglądam !!!!!!!!!!!! nie!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też oglądam bo nie mogę wytrzymać. Zabierzcie mi internet !!! Mam nadzieję, że na serio wiedzą co robią i nie wypuszczają całego filmu.

Eh nie wiem czy obejrzeć czy nie…no bo z jednej strony spoilery z drugiej ciekawość, ale przecież raczej nie wrzucą całego filmu przed premierą prawda?

Nie jestem najlepszy z angielskiego i mam prośbę. Czy ktoś może mi powiedzieć o czym mówi Supermajtek?

w wolnym tłumaczeniu:
Następnym razem gdy zapalą Twój znak na niebie nie idz do niego. Nietoperz nie żyje, pochowaj go… Uznaj to za moją łaskę…

świetna reklama tamponów…

Mrooooook on mowi, ze jak kolejnym razem zapala batsygnal, to zeby Batman nie wychodzil. Ze nietoperz nie zyje i zeby go pochowal. na koniec mowi “uznaj to za moja litosc” (to, ze tylko auto mu rozwalil i go nie zabil). No srednio mi sie ta scena podoba :/

Dzięki Rascal i archieg2. Co myślicie o głosie Batmana? Muszą wytłumaczyć w filmie, że ma jakiś modulator głosu.

Affleck jako Batman mówi po prostu niskim głosem (coś w rodzaju szeptu) i podejrzewam że nie używa on żadnego modulatora głosu.

Świetna scena i świetny dialog.

Brzmi jak modulator na maxa.

Dla mnie Batfleck brzmi normalnie jak pisałem wyżej aczkolwiek na pewno w filmie jest jakaś korekta dotycząca dźwięku np. jego wzmocnienie tak żeby brzmiał wyraźniej.

już w kinach!

już za:

dni
3
9
2
godzin
0
3
minut
3
6
sekund
0
1

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292