"Batman v Superman: Dawn of Justice"W związku z zbliżającą się premierą “Batman v Superman: Dawn of Justice” do sieci trafił kolejny spot telewizyjny oraz materiał video przybliżający wykorzystanie kamer IMAX do nakręcenia kilku sekwencji.PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Będzie gites na IMAXIE na MAXA 🙂 😯

Jestem po seansie (w Norwegii dzisiaj była premiera). Spoilerów brak, spokojnie można czytać;) Film ambitnym dziełem nie jest. Szkoda bo aktorzy dali radę, efekty dały radę, no może za wyjątkiem słabego CGI, fajne zdjęcia, rewelacyjne sceny walki i dużo bym znalazł zalet, ale rozumiem krytykę z jaka film się spotyka. Troszkę za dużo wcisnęli do tego filmu. Śmiało można było kilka wątków usunąć. Sporo nawiązań do filmów, które jeszcze nie powstały. Dla kogoś kto nie specjalnie zna komiksy justice leauge, film będzie… Nazwijmy go “dziwny” i niezrozumiały.

Batman? REWELACJA! Jako fan batmana muszę powiedzieć ze lepszego nie widziałem. Bardzo lubię brutalna wersje batmana, ale nawet ja się momentami dziwiłem (na plus).

Podsumowując: film warto zobaczyć bo bardzo dużo fajnych scen, zwłaszcza z batmanem, ale żeby w pełni docenić ten film, musimy poczekać na justice leauge part 1. Podobał mi się dużo bardziej niż filmy marvela. Mogło być dużo dużo lepiej, ale nie jest zle.

Pytania? 😉

Panie r wierze ze ty z Norge jak i ludzie z Holi Francji macie juz sezans za sobą ! Dzięki za spoko reakcje, martwi mnie tyle niedopowiedzeń zatem czegoś brak cosik tam za słabo albo za duśo. Wiem że to wprowadzenie do JL ale hmmmm na razie przemilcze bo odliczam godziny do mojego seanu dopiero w NIEDZILE WELKANOCNA 27 III 2016 ale Thanks bro ! 😐

HALO tu prawdziwy MorriS komentarz a artykule o recenzjach z dnia 23 marca strona następna NIE jest napisany przeze mnie!!! Nie wiem co to za dowcipas pode mnie się podszywa i pajacuje ale mi to nie pasi. Proponowałbym aby wymyślił sobie własny Link i Nickname dlatego apeluję do strony BATCAVE by nie pozwalała na takie jazdy, bo mnie będziecie blokować za coś co ten Joker sobie wymyśli i nabłaznował zatem TRZY KROPECZKI …

r – czyli to co mówią to prawda, fajnie że dali lexa i wonder woomen do filmu ale całość by była lepiej odebrana gdyby skupili się tylko na B v S.
Jak to słyszałem w jednej z recenzji, trochę z tego filmu zrobili “Grę o tron”, wiele różnych wątków które w samym filmie na razie są nie spójne, dotyczą różnych bohaterów w rożnym czasie i jak na taka ilość te 2,5 godziny to za mało.
Ale wszyscy za to mówią, że Batman i Alfred wypadli świetnie.

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
5
4
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):