Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

LEGO® LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: KOSMICZNE STARCIE

"LEGO: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie" "LEGO: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie"

Nowa pełnometrażowa przygoda z superbohaterami DC Comics w świecie LEGO® na Blu-ray i DVD już od 4 marca!Groźny robot zbierający planety zamiast znaczków chce zmniejszyć Ziemię do wygodnych rozmiarów, wcisnąć do butelki i dodać do swoich zbiorów… Czy Lidze Sprawiedliwości uda się powstrzymać jego kolekcjonerskie zapędy? LEGO® Liga Sprawiedliwości: Kosmiczne starcie to pełna humoru i trzymająca w napięciu opowieść o podróżach w czasie i odwiecznej walce dobra ze złem, która zachwyci wszystkich fanów DC Comics oraz miłośników marki LEGO® . LEGO® Liga Sprawiedliwości: Kosmiczne starcie pojawi się w ofercie Galapagos Films na Blu-ray i DVD 4 marca.


Ziemia to lśniący klejnot zawieszony w ciemnościach kosmosu… a dla robota imieniem Brainiac również ostatni eksponat do jego kolekcji planet. Członkom Ligi Sprawiedliwości wcale się to nie podoba, ale pokonanie przeciwnika nie będzie takie łatwe. Kiedy Brainiac pośle Supermana, Wonder Woman i Green Lanterna w przeszłość, Batman i Flash będą musieli sprowadzić ich z powrotem, tymczasem Cyborg i Supergirl pozostaną na Ziemi, aby walczyć z dronami wroga. Czy członkowie Ligi dadzą się „nabić w butelkę” podstępnemu robotowi? A może to Brainiac się przeliczy? Przekonaj się o tym, oglądając zupełnie nowy pełnometrażowy film LEGO® i DC Comics!

LEGO EGO® LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: KOSMICZNE STARCIE – WYDANIE BLU-RAY i DVD:
Warner Bros., DC Entertainment oraz The LEGO® Group prezentują nową pełnometrażową produkcję o przygodach superbohaterów DC Comics w świecie LEGO®, stworzoną przez Ricka Moralesa i Jima Kriega – mistrzowski duet odpowiedzialny za sukces filmu LEGO® Liga Sprawiedliwości: Legion Zagłady. Animacja będzie dostępna w ofercie Galapagos Films na Blu-ray i DVD od 4 marca.

LEGO® LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: KOSMICZNE STARCIE – DODATKI SPECALNE:
Film LEGO® Liga Sprawiedliwości: Kosmiczne starcie zadebiutuje na DVD już 4 marca! W wydaniach Blu-ray i DVD znajdzie się również pełen humoru dodatek specjalny:

  • “Liga Sprawiedliwości: Przyłapani na gorącym uczynku” – gagi z planu

POZOSTAŁE FILMY LEGO® W OFERCIE GALAPAGOS FILMS:

lego_inne

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zaskakująco dobra to pozycja.

I don’t believe in LUCK BATMANNNNNNNNN HA HA HA

za
dni
1
6
godzin
2
3
minut
2
6
sekund
1
5


za
dni
8
0
godzin
2
3
minut
2
6
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki