Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Batman-VillainsSerwis Birth.Movies.Death dostarcza kolejnych plotek z filmowego uniwersum DC. Najnowsze z nich dotyczą niezatytułowanego jeszcze osobnego filmu z Batmanem w reżyserii Bena Afflecka.

Wbrew wcześniejszym plotkom film nie będzie czerpał inspiracji z historii “Under the Red Hood”. Zamiast tego Ben Affleck i Geoff Johns pracują nad “definitywnym” filmem z Batmanem. Oznacza to, że ma pojawić się naprawdę wiele znanych złoczyńców. Praktycznie każdy przeciwnik Mrocznego Rycerza, którego fani chcieliby zobaczyć na dużym ekranie, będzie w filmie.

Brak jednak konkretów, którzy złoczyńcy mieliby się pojawić. Jeśli zaś chodzi o ich liczebność, to przypuszczalnie część z nich to będą tylko epizody związane z ich pobytem w Arkham Asylum. Biorąc pod uwagę, że Ben Affleck wciela się w starszego Batmana, to na pewno podczas swojej kariery spotkał na swojej drodze wielu złoczyńców.

Oczywiście na razie tego typu doniesienia należy traktować tylko i wyłącznie jako plotki.

Źródło: Birth.Movies.Death

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawi mnie czy Joker pojawi się w tym filmie, lecz nie chciałbym żeby był on głównym przeciwnikiem, chciałbym żeby to był ktoś taki jak np. Penguin. Ten złoczyńca nie pojawił się w trylogii Nolana, a mi go brakuje na dużym ekranie.

Z jednej strony spoko bo będzie ciekawie , ale z drugiej skoro chcą wbić wszystkoto jednego filmu , to może być lekki problem i brak pomysłu na kolejną (ewentualną) solówę Batka.Chętnie zobaczył bym coś nowego dla odmiany np.Mr Freeze /Fire Fly/Deathstroke , może Killer Croc?któryś z nich + Zagadka lub Black Mask i było by spoko.Jokera już mieliśmy tyle razy , że ludzie w zasadzie nie znają innych przeciwników Batmana.

EJ EJ WIERNI FANI DC BATMAN V SUPERMAN SSIE!!!!!!!

I to się nazywa komentarz na poziomie,autor wspiera swoją teorię mnóstwem faktów z którymi nie można się kłócić,naprawdę brawo dla tego pana,widać że sporo czasu i potu włożył w swoją opinię,dał z siebie wszystko i więcej nie można od “Genialnego krytyka” wymagać 🙂

Nieprawda, Batman v Superman był genialny. Przynajmniej moim zdaniem, ale jak już naprawdę wg Ciebie ssie, to uzasadnij to.

HAHAHAHA TEN FILM SSIE HAHAHA

Oto moja propozycja ról złoczyńców w tym filmie (uporządkowana od najważniejszych do najmniej ważnych):
-Scarecrow: byłby w tym filmie głównym złoczyńcą, siejącym terror w Gotham.
-Pingwin: również byłby tym “bardziej groźnym” jednak z różnych powodów stałby przeciw Scarecrowowi.
-Deathstroke: byłby “tylko” niebezpiecznym terrorystą wynajętym przez Scarecrowa, do oczywistych celów.
-Ra’s Al Ghul: mając dług u Batmana, Ra’s wyjątkowo pomagałby Batmanowi, jednak tylko w krytycznych sytuacjach.
-Harley Quinn: Jej celem tutaj byłoby zabicie Jokera (z różnych przyczyn), jednak jako, że Batman nie chciałby dopuścić do jego śmierci (o Jokerze później), celem Harley stałby się również Batman.
-Mad Hatter: stanąłby po stronie Pingwina, w walce przeciw Scarecrowowi, jednak nie odgrywałby większej roli.
-Joker: byłby jednym z wielu pacjentów w Arkham, z którym Batman by rozmawiał i prosił o rady itp.. Joker by mu je dawał, za to, że Batman by go bronił przed Harley. (W końcu w tej sytuacji, Harley by była na wolności, a Joker byłby jedynie bezbronnym pacjentem Arkham).
-Killer Croc: podczas przemierzania kanałów, przez Batmana, Croc atakowałby go tam.
-Poison Ivy: podobnie jak Croc, nie byłaby wmieszana w sprawę, a atakowałaby Batmana, na własną rękę i nie byłaby przez nikogo wynajęta.

W filmie pojawialiby się też Two-Face, Bane, Clayface, Mr. Freeze, Riddler i paru innych, jednak przewijaliby się tylko w Arkham, pośród wielu innych złoczyńców.

I co myślicie?

Całkiem spoko 😀

Tylko tak nie wiem. Jakoś Joker nie pasuje mi do roli doradzacza Bacia

a ja wam powiem czego dla odmiany DC mogłoby się nuczyćod Marvela (bo Marvel też ssie w niektórych sprawach) prosta zasada: Jeden film = jeden Villain, MAXYMALNIE 1,5 (tzn jeden główny i ktośmu tam pomaga trochę, choć i tak uznaję, że jeden to już wystarcza)

Proszę, proszę niech będzie Catwoman

Czemu Batman miał by bronić Jokera? sam pewnie strzeli mu w głowę przy pierwszej okazji a potem będą tłumaczyli że to nie zabójstwo tylko przypadkowe spowodowanie śmierci bo skąd Batman miał by wiedzieć że Joker nie jest kulo odporny?
😛

Nie miało być tej buźki.

To zależy też od historii na której oparty będzie film
chętnie zobaczył bym na podstawie No Man’s Land a Gotham mogą rozwalić w JL 1 🙂
Przeciwnicy typu Mr. J, Scarecrow, Riddler, Pyg a może Ra’s Al Ghul i jego organizacja lub Trybunał sów.

za
dni
1
0
0
godzin
0
9
minut
2
9
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki