Jakie wydania DVD i Blu-ray z „Batman v Superman: Dawn of Justice” w Polsce?

|

autor:

|

kategorie: ,

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" Blu-rayGalapagos Film zaktualizowało swoją stronę i wiemy już jakie wydania DVD i Blu-ray „Batman v Superman: Dawn of Justice” trafią do sprzedaży w naszym kraju 17 sierpnia.

Na DVD znajdzie się tylko wersja kinowa „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Okrojony będzie też zestaw dodatków, wśród których znajdziemy:
Siła ciosu – Dynamiczne i obrazowe spojrzenie na siłę, prawa fizyki i fascynujące detale, które sprawiają, że starcie Batmana z Supermanem robi takie wrażenie.

Na Blu-ray „Batman v Superman: Dawn of Justice” dostępny będzie w następujących wydaniach:

  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2BD) 3-D
  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2BD) 3-D Futurepack
  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2BD) Ultimate Edition – zawiera wersję kinową i rozszerzoną.
  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2BD) Ultimate Edition Steelbook – zawiera wersję kinową i rozszerzoną.
  • Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (BD)

Na Blu-ray dostępnych będzie ponad 2-godziny dodatków:
Zjednoczenie najlepszych: Rzut oka na przyszłość śmiałych, nowych filmowych bohaterów z uniwersum DC.
Bogowie i ludzie: Spotkanie gigantów – Sprawiedliwość miesza się z zemstą, gdy dwaj ikoniczni bohaterowie ścierają się na ekranie po raz pierwszy w historii.
Wojowniczka, mit, cud: Poznaj korzenie, ewolucję i wpływ Wonder Woman z plemienia Amazonek na popkulturę kulturę popularną.
Projektując przyspieszenie: Nowy batmobile – Przygotuj się na ostrą jazdę najnowszym wozem Batmana.
I wiele więcej!

Wersja kinowa dostępna będzie z polskim dubbingiem i polskimi napisami, a wersja rozszerzona tylko z polskimi napisami.

Dostępne będą również pakiety z „Man of Steel”:

  • Pakiet 2 filmów: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości/ Człowiek ze stali (2BD)
  • Pakiet 2 filmów: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości/ Człowiek ze stali (2DVD)
  • Pakiet 2 filmów: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości/ Człowiek ze stali (4BD 3-D)

Źródło: Galapagos Films



8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli tylko na BluRayu te dodatki. Czyli w grę wchodzi tylko zakupienie tej wersji, chociaż może najpierw powinienem zakupić odtwarzacz BluRay..

Już sobie wyobrażam tą wersję z dubbingiem :mrgreen:

-Wy się znacie?
-Tak, to moja stara.

No cóż nie okłamujmy się MC wyparło CD MINI DISC się nie przyjął VHS odpadł bo DVD zatriumfowało a teraz Blu-RAY triumfuje i wypiera i zachęca wszystkich do niekupowania DVD. Tak samo z dodatkami miały STAR WARS VII Jedynie po latach wróciły winyle i tyle. Zatem trza kupić ten odtwarzacz BLU-RAY stety i niestety zarazem, ale dla dodatków chyba warto do 2020 będzie podobnie ! :mrgreen:

A czy wiadomo cos o wydaniu np z tygodnikiem newsweek?
Taka premierę na dvd mial Jurassic World i Star Wars Przebudzenie Mocy.
Gazeta+ film na dvd takie samo wydanie jak no w empik,saturn czy media maetk kosztowalo 39,99zl.

Będzie jeszcze 4K.

Szkoda, że nie ma edycji 3-płytowej.

A jak to jest z ta wersja rozszerzona? Rozumiem ze nigdzie na świecie nie zostanie wydana w wersji 3D, tak? A czy bedzie ją mozna dostac chociaz w wersji 2D w pakiecie z wersja kinowa 3D?

dni
8
3
0
godzin
2
2
minut
1
3
sekund
5
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

  • 5 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki