Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Suicide Squad“Suicide Squad” wciąż zarabia znakomite pieniądze za Atlantykiem. W środę film Davida Ayera odnotował 31% spadek wpływów względem dnia poprzedniego, zarabiając bardzo dobre 9,82 miliona dolarów, a w czwartek po niezłym 16% spadku popularności dołożył do tego kolejne $8,2 miliona. Oba wyniki były lepsze od tych jakie zanotowały w swoich pierwszych tygodniach najpopularniejsze z tegorocznych produkcji superbohaterskich (“Batman v Superman: Dawn of Justice”, “Deadpool” i “Captain America: Civil War”), a także rekordowe dla filmów z premierą w sierpniu. Po 7 dniach na koncie “Legionu samobójców” znajduje się już 179,1 miliona dolarów, co również jest najlepszym wynikiem dla filmów z tego miesiąca, o blisko $45 milionów lepszym od dotychczasowego lidera w tej klasyfikacji, produkcji Marvela z 2014 roku, “Guardians of the Galaxy”. W reszcie świata film zarobił do tej pory bardzo dobre $191,5 miliona, co przekłada się na globalny przychód w wysokości ponad $370 milionów w 9 dni.

To niestety koniec dobrych wieści. Według wstępnych danych, drużyna antybohaterów DC zanotowała mocny spadek w piątek, zarabiając jedynie $13 milionów, a cały weekend może nie przekroczyć kwoty $42 milionów, co oznaczałoby drastyczny, bo aż 69% spadek frekwencji względem weekendu otwarcia, podobny do tego jaki w kwietniu odnotował film Zacka Snydera o Batmanie i Supermanie. Dla porównania, “Deadpool” przy milion dolarów niższym od “Suicide Squad” weekendzie otwarcia, w kolejnym tygodniu odnotował 57,4% spadek zarabiając $56,5 miliona.

Szacowane dane z całego weekendu będą znane jutro wieczorem.

Źródła: Deadline, BoxOfficeMojo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

I bardzo dobrze. Powinni dostać po portfelu, może wyciągną jakieś wnioski.

Najgorsze we wszystkim jest to, że i tak nie wyciągną żadnych wniosków. A jeśli to zrobią, pewnie będą nieprawidłowe i pogrążą się jeszcze bardziej. Naprawdę dobrze życzę DCEU, ale z filmu mogącego okazać się przełomem dla gatunku, zrobili źle zmontowanego, pociętego potworka. Największe rozczarowanie roku, moim zdaniem.

Nie przesadzałbym z “zupełnie nieznanymi bohaterami” skoro film był w dużej mierze reklamowany Jokerem, jednej z najbardziej popularnych postaci w historii komiksu i kina.

Oficjalnie będzie Suicide Squad 2
Za to Marvel wyciągnął wnioski i filmy z fazy 2 oraz komiksy z 21 wieku są bardziej infantylne, poprawne politycznie, lewackie Spider-Manem jest murzyn, Thorem kobieta, Iron manem murzynka …

Bo zmiany związane z takimi postaciami jak Perry White czy Iris West to też podła zagrywka Marvela. No i zapomniałeś dodać że Mandaryn był do kitu.

I po cholerę znowu wyskakujesz z Marvelem?

To miała być ironia do ciągłego jęczenia co poniektórych, którzy bez powodu zawsze wyskakują z obwinianiem Marvela o wszystko – Suicide Squade notuje duże spadki wina Marvela, film został źle przyjęty przez krytyków wina Marvela, nie ma mleka w lodówce wina Marvela. Mi osobiście Mandaryn nie przeszkadzał.

Tak dla jaj, bawi mnie to Marvel vs DC
Jak na razie Netflix pokazał jak się robi ekranizacje komiksów Marvela w formie seriali.

Geez… To, co się obecnie dzieje w komiksach Marvela – brr! Koledzy słyszeli o “Marvel Tsum-Tsum”?

Tylko moja opinia, ale jak dla mnie dobre czasy komiksów skończyły się ok. 2012 roku, choć chętnie zostanę wyrwany z błędu, może czegoś nie czytałem 🙂

za
dni
1
0
2
godzin
0
1
minut
5
0
sekund
2
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki