„Gotham”: zapowiedź odcinka „Burn The With”

|

autor:

|

kategorie: , ,

"Gotham"Można już obejrzeć zapowiedź kolejnego odcinka „Gotham” pt. „Burn The With”, którego premiera 26 września.

Fish Mooney (gościnnie Jada Pinkett Smith) bierze sprawy w swoje ręce, aby namierzyć Hugo Strange’a (gościnnie BD Wong). Gordon niechętnie musi nawiązać współpracę z dziennikarką Valerie Vale (gościnnie Jamie Chung), aby ją odnaleźć. Rośnie popularność Pingwina, po tym jak ten krytykuje pracę GCPD, a śledztwo Bruce’a w sprawie Court of Owls jest zagrożone. Tymczasem Ivy Pepper (Maggie Geha) ponownie poznaje Gotham.



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
rym
9 lat temu

Dlaczego zaden Polski kanal nie emituje nawet2 sezonu?

dni
1
2
0
godzin
1
0
minut
0
0
sekund
0
4
dni
4
6
3
godzin
1
0
minut
0
0
sekund
0
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>