"Justice League"Do sieci trafiła garść plotek dotycząca filmowego uniwersum DC. Nie są to oficjalne doniesienia, więc należy do nich podchodzić z rezerwą, ale ich autorem jest ta sama osoba, która jako pierwsza podała, że Joe Manganiello zagra Deathstroke’a, niemniej jednak są to tylko i wyłącznie plotki.

  • Zwiastun “Justice League” zadebiutuje w kwietniu i dołączony będzie do filmu “Fate of the Furious”. W planach jest także pokazanie jednej ze scen przed filmem “King Arthur: Legend of the Sword”, wcześniej w taki sposób prezentowano prologi do “The Dark Knight” i The Dark Knight Rises”.

  • Budżet “Wonder Woman” wyniósł 125 mln dolarów. Studio jest zadowolone z filmu i już rozpoczęto wczesne rozmowy na temat ewentualnej kontynuacji.
  • Dr Stephen Shin pojawi się w “Aquamanie”. Obecnie trwają poszukiwania aktora do roli.
  • Brainiac będzie głównym złoczyńcą w “Man of Steel 2”. Autorami historii są Geoff Johns i Zack Snyder. Według planów film miałby wejść na ekrany kin 1 listopada 2019 roku.
  • Chociaż Doug Liman ma wyreżyserować “Justice League Dark”, to produkcja ta nie jest priorytetem.
  • “Gotham City Sirens” miałby wejść na ekrany kin w lutym 2019 roku.
  • Premiera “Flasha” została przełożona na rok 2020.

Źródło: 4Chan.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ja tam myśle że gcs nie powstanie a co do the Batman wolałbym by był skoncentrowany na Batflecku a ja tworze własny film o Batmanie będzie nazywał się BATMAN ZMARCHWYSTANIE JOKERA ten film będzie się skópiał na Batmanie jak narazie to to co wymyśliłem UWAGA MOŻLIWE SPOLIERY joker zmarwych staje i wrabia gordona w przęstepstwo pôżniej bruce się dowiaduje jak na razie to tyle o scenariuszu póżniej będę dawał informacje na temat film tak to jestem dzieckiem i mam 9 lat chcę pokazać że nie tylko dorośli znają się na Batmanie.

“Zmarchywstanie”? Co to słowo znaczy? To coś związanego z marchwią?

Jezu pomyliło mi śię

Znaczy się

Hahahahhaha

LOL z Flashem. No ale chociaż mają teraz miejsce na 10 spin-offów czy coś…

już za:
dni
1
3
6
godzin
0
1
minut
1
8
sekund
0
6
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11