Będzie 4. sezon „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: ,

FOX oficjalnie ogłosił, że serial „Gotham” dostał zamówienie na kolejny sezon. Nowy sezon serialu powinien zadebiutować jesienią tego roku. Obecnie trwa emisja 3. sezonu, który zakończy się 5 czerwca.

"Gotham"

Źródło: Variety



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Red_Hood
9 lat temu

Czyli zobaczymy serialową Harley Quinn 😀

fanka gotham
9 lat temu
W odpowiedzi do  Red_Hood

jej nie moge się już doczekac 😛 😛 😛 😛 😛 😛 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maria
8 lat temu

Pytanie dla oglądających Gotham podobno w finale 3 sezonu pojawić się miała Harley niestety się jej nie dopatrzyłam czy może coś przegapiłam?

dni
1
1
7
godzin
2
1
minut
2
1
sekund
2
2
dni
4
6
0
godzin
2
1
minut
2
1
sekund
2
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 38 lat(a) temu ogłoszono, że Michael Keaton i Jack Nicholson zagrają Batmana i Jokera w Batmanie