Co powrót Deathstroke’a do „Arrow” oznacza dla „The Batman”?

|

autor:

|

kategorie: , ,

Marc Guggenheim, producent serialu „Arrow”, udzielił ostatnio wywiadu serwisowi Collider, w którym poruszył m.in. kwestię powrotu postaci Deathstroke’a.

„DC kontroluje te postacie. Mieliśmy okres, w którym DC mówiło: 'Mamy plany dotyczące Deathstroke’a, które nie uwzględniają Arrowa.’ To się zmieniło pod koniec zeszłego roku.”

W zeszłym roku do roli Deathstroke’a w filmowym uniwersum DC wybrano Joe Manganiello, który miał zagrać słynnego złoczyńcę w „The Batman”. Jednak, kiedy Ben Affleck zrezygnował z fotela reżysera i zastąpił go Matt Reeves zmieniła się cała koncepcja filmu. Fakt, że DC pozwoliło na powrót Slade’a Wilsona do „Arrow” zapewne oznacza, że najbliższe plany Warner Bros. nie uwzględniają wykorzystania tej postaci na dużym ekranie.



dni
7
1
2
godzin
1
9
minut
3
9
sekund
3
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 20 lat(a) temu odbyła się premiera DVD The Batman vs. Dracula
  • 14 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Batman: Year One
  • 14 lat(a) temu odbyła się światowa premiera gry Batman: Arkham City

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki