Warner Bros. chciałoby Leonarda DiCaprio w roli Jokera

|

autor:

|

kategorie: ,

joker_brian_bollandZa sprawą The Hollywood Reporter poznajemy nowe szczegóły na temat osobnego filmu o Jokerze w reżyserii Todda Phillipsa. Warner Bros. chce zaangażować w ten projekt Martina Scorsese by w ten sposób móc przekonać do roli Jokera Leonarda DiCaprio.

Żadna oferta dla nagrodzonego Oscarem za rolę w „Zjawie” aktora nie została jeszcze złożona. Również udział Scorsese w roli producenta nie jest pewny. Chociaż szanse na zaangażowanie DiCaprio nie są wielkie, to według THR takie plany są sygnałem, że Warner Bros. zamierza poważanie podejść do tej produkcji.

Z faktu, że równocześnie w rolę Jokera mają się wcielić różni aktorzy nie jest zachwycony Jared Leto, który ma powtórzyć rolę Księcia zbrodni w kontynuacji „Suicide Squad” i oddzielnym filmie z Jokerem i Harley Quinn.



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kazek
8 lat temu

Gdy czytam takie newsy myślę: „zakończcie to, co zaczęliście na JL i zacznijcie wszystko od nowa”… A najlepiej od solowego filmu z Batmanem. 😉

dni
1
7
0
godzin
1
4
minut
4
8
sekund
3
7
dni
5
1
3
godzin
1
4
minut
4
8
sekund
3
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne'ów, Tom 5" – 06 maja 2026
  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026

Kalendarium

  • 12 lat(a) temu oficjalnie ogłoszono, że FOX zamówił pierwszy sezon serialu Gotham

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki