Premiera “Justice League” już 17 listopada, a w oczekiwaniu można obejrzeć pięć nowych klipów z filmu Zacka Snydera. W pierwszym z nich bohaterowie spotykają się na dachu z komisarzem Gordonem. W drugim Bruce Wayne w rozmowie z Alfredem wyjaśnia czemu świat potrzebował Supermana, a w trzecim Batman udziela porady Flashowi. W kolejnych udostępnionych fragmentach możemy bliżej przyjrzeć się Steppenwolfowi oraz zobaczyć Wonder Woman w akcji.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pojebało ich?! Może od razu niech wrzucą cały film… Warner i jego marketing.

Nie no… W kinie będzie można zobaczyć napisy końcowe! W klipach promocyjnych tego nie zobaczysz…

Jest temat z filmów Burtona! :O I pasuje, jak cholera pasuje. 😀

Dokładnie. Piękna sprawa. Zresztą było wiadome to już z wcześniejszych materiałów, też jestem zachwycony.

Jest to jedyna rzecz która mi się podobała w tych klipach, reszta za dużo zdradzała… ehhh po co oglądałem….

Zapowiada sie mega fajnie ale i tak najwieksza moja uwaga poswiece BATMANOWI & WONDER WOMAN oby nie bylo za bardzo komediowo ala Marvelowo 😈

już za:
dni
4
5
8
godzin
1
5
minut
3
6
sekund
4
5
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5