Ben Affleck udzielił ostatnio wywiadu Daily Sabah, w którym został zapytany oczy byłby zainteresowany powrotem do roli Batmana. Chociaż oficjalnie nie wiemy czy ponownie wcieli się w rolę Batmana, to w ostatniej wypowiedzi sugeruje, że nie można tego wykluczyć. Cały czas wyraża również zainteresowanie wyreżyserowaniem filmu o Batmanie.

Barbaros Tapan: Czy widzisz siebie biorącego udział w kolejnym “Batmanie”, czy też w tej chwili szukasz innych projektów?
Ben Affleck: Dla mnie, jest to interesujące, ale zawsze dokonuje oceny na podstawie materiału. Chcę nakręcić film o Batmanie ale nigdy nie otrzymałem scenariusza, który byłby dla mnie satysfakcjonujący, więc zaczynają od nowa i piszą kolejny scenariusz. Obecnie, rozważam wiele różnych możliwościach, w jaką stronę można by skierować Uniwersum DC, i po prostu podążę za swoimi zainteresowaniami, aby to zrobić. Wiem, że uwielbiam pracować z tą grupą ludzi i to była dla mnie prawdziwa przyjemność zrobienia tego filmu.

Według niepotwierdzonych doniesień Ben Affleck miałby jeszcze powrócić do roli Batmana, ale nie nastąpiłoby to w filmie przygotowywanym przez Matta Reevesa.

Źródło: Daily Sabah

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli Affleck ma się pożegnać z rolą Batmana, niech polegnie w swoim solowym filmie, choćby z ręki Deathstrokea.
To lepsze rozwiązanie, niż zwykła zmiana aktora.
Później nowym Batmanem może zostać Nightwing, który będzie chciał pomścić Brucea i już mamy materiał na kolejny film.

To ja juz woke zmiane aktora niz nigthwinga. Batman to Bruce Wayne. Poza tym jak mozna usmiercac tak duza postac, ktora ledwo co zadebiutowala (SS liczyc nie mozna bo to byl 2-3 min. epizod).

potwierdzają się tylko moje słowa

No tak Batman to Bruce Wayne. Cała reszta Robin, Nightwing to dodatek.

Fajny byłby film retrospekcja o tym jak Batman stracił Robina i co go pchnęło w ten mroczny depresyjny dół zaprezentowany w BvS, gdzie zabijanie przestępców nie było już dla niego problemem.

Tak, to jest słuszna koncepcja.

za
dni
1
2
9
godzin
2
0
minut
3
1
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):