Joe Manganiello potwierdza, że film „Deathstroke” cały czas jest w planach

|

autor:

|

kategorie: ,

Obecnie z filmów z bohaterami DC w fazie produkcji są „Aquaman” i „Shazam” oraz „Wonder Woman 2”. Wiele innych projektów zostało zapowiedzianych, ale rozczarowujący wynik finansowy „Justice League” sprawił, że część tych planów uległo zmiano. Jednym z planowanych filmów był „Deathstroke” w reżyserii Garetha Evansa z Joe Manganiello w roli głównej.

Podczas promocji swojego nowego filmu „Rampage”, Manganiello stwierdził, że cały „Deathstroke” jest w planach. Możliwe więc, że wkrótce aktor będzie miał okazję na dłużej wcielić się w Slade’a Wilsona niż tylko w krótkiej scenie po napisach, która znalazła się w „Justice League”



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
red_hood
7 lat temu

Czego to oni nie mieli w planach? 😀

dni
6
5
2
godzin
2
1
minut
1
2
sekund
0
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki