Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Po wczorajszych informacjach, że Geoff Johns będzie na wyłącznością pracował z Warner Bros. przy scenariuszach i produkcji filmów z bohaterami DC, dziś za sprawą Kyle’a Buchanana z Volture pojawiają się nowe plotki na temat zakulisowych napięć przy produkcji “Justice League”.

Po chłodnym przyjęciu “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” i wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć niektóre z moich stron?”.

Na początku 2017 roku Warner Bros. nie było zadowolone z kształtu filmu w wersji Johns/Snyder i dlatego urządzili spotkanie z “innymi” scenarzystami Jossem Whedonem, Allanem Heinbergem (“Wonder Woman”), Sethem Grahame-Smithem i Andreą Berloff. Chcieli poznać ich opinie i sugestie. Ostatecznie zatrudniono Whedona.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

I wszystko Jasne WB samo sobie nóż wbija. Moje ulubione cytaty z tekstu:

—“Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” wiec jest odpowiedzialny za syf który powstaje Przy filmach Dc pewnie kochanek goyera co miało by sens ze go dalej przy sobie trzyma.

—–“wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć
niektóre z moich stron?”

Really gosc który dostał oskara za scenariusz który ma reke a oni poprawiaja jego scenariusz omg

——“akulisowych napięć przy produkcji “Justice League”.

Po chłodnym przyjęciu “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Johns pełnił większą rolę przy produkcji “Justice League” i wprowadzał liczne poprawki do scenariusza. Co doprowadzało do frustracji scenarzystę Chris Terrio, który miał się skarżyć, “Może ‘spróbujecie’ użyć niektóre z moich stron?”.

Na początku 2017 roku Warner Bros. nie było zadowolone z kształtu filmu w wersji Johns/Snyder i dlatego urządzili spotkanie z “innymi” scenarzystami Jossem Whedonem, ”

efektóry nie musze tłumaczyć bo po tej zmianie wyszło gówno.

Podsumowując Filmy DC maja prawo użytku i bycia fajna w miare inteligetna rozrywką ale tylko wtedy kiedy przestanie je produkować WB I cały jego zarzad …:(

Filmy Avengers 1, 2 dużo zarobiły co nie oznacza że są dobre zwłaszcza A2 ze słabym Struckerem, Ultronem jako mięso armatnie, infantylnym humorem
jeszcze gorzej wyszedł Iron Man 3 w którym jest więcej błędów niż w BvS
a Black dostał do robienia nowego Predatora

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
2
godzin
0
7
minut
0
4
sekund
0
0

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292