Porcja zdjęć z planu „Titans” w tym batsygnał

|

autor:

|

kategorie: , ,

Cały czas trwają zdjęcia do serialu „Titans” w Torono, a do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu. Tym samym wiemy już, że w produkcji pojawi się batsygnał, ale nie wiadomo czy zobaczymy też Batmana. Na innych fotografiach dostrzec można Currana Waltersa w roli Jasona Todda.

Z ostatnich doniesień od That Hashtag Show dotyczących castingu wysunięto przypuszczenia, że w ostatnim odcinku pierwszego sezonu może pojawić się Conner Kent A.K.A Superboy. Niewątpliwie opis postaci nazywanej „David” pasuje do Connera.

„20-kilkuletni, biały mężczyzna o ciemnych włosach, potężny i bezlitosny, tak bardzo, że ostatnio wywołał chaos wśród ludziach, którzy trzymali go w więzieniu w tajemniczym laboratorium. Poznajemy 'Davida’, tuż po niedawnej ucieczce z tego laboratorium.”

Serial “Titans” zadebiutuje w 2018 roku na specjalnej platformie streamingowej DC Universe tworzonej przez Warner Bros. i DC Comics.



dni
1
6
8
godzin
2
3
minut
1
0
sekund
1
8
dni
5
1
1
godzin
2
3
minut
1
0
sekund
1
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026
  • "Władza absolutna, Tom 3: Finałowe starcie" – 20 maja 2026
  • "LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza" – 22 maja 2026
  • "DC All In: Alfa i Omega" – 03 czerwca 2026
  • "Liga Sprawiedliwości Bez granic, Tom 1: Ku infernu" – 03 czerwca 2026

Kalendarium

  • 86 lat(a) temu w Detective Comics #40 zadebiutowała postać Clayface’a
  • 57 lat(a) temu urodził się Radosław Pazura, aktor użyczający głosu Batmanowi w serialu animowanym Batman TAS w polskiej wersji językowej

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki