Według zapowiedzi w połowie przyszłego roku powinny ruszyć zdjęcia do filmu “The Batman” w reżyserii Matt Reeves. Cały czas nie wiemy jednak, kto przywdzieje maskę nietoperza. Z wcześniejszych doniesień wiemy, że w filmie, w odróżnieniu od “Batman v Superman: Dawn of Justice” i “Justice League”, mamy zobaczyć młodszego obrońcą Gotham City.

Według Revenge of The Fans kilka miesięcy temu Warner Bros. zleciło przygotowanie cyfrowych przeróbek by zobaczyć jak kilku aktorów, których zaangażowanie do tytułowej roli jest rozpatrywane, prezentowałoby się w kostiumie Batmana. Taka procedura nie jest czymś wyjątkowym, zwłaszcza gdy potencjalni kandydaci są zajęci pracą przy innych projektach.

Jak się okazuje do grona aktorów łączonych z rolą Batmana należy dodać znanego z “Gry o tron” 31 letniego Kita Haringtona. Pod względem wieku aktor niewątpliwie pasował by do wizji Reevesa, ale obawy wśród fanów może wzbudzać wzrost Haringtona (1,73 m) jednak należy pamiętać, że Michael Keaton mierzył tylko 1,75 m.

Oczywiście doniesienia te należy rozpatrywać jedynie w kategoriach plotek.

Źródło:
Revenge of The Fans

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

ale redakcja wie że affleck zaczął znowu ćwiczyć i reeves nie mówił otym że batek będzie w jego filmie młodszy

prawda?

Co zaczął ćwiczyć? Z tego co mi wiadomo pod koniec sierpnia Affleck znowu trafił na odwyk (zawiozła go tam jeszcze-żona Jen Garner i jeszcze-teściowa), z tego co tam pisano ma zostać na odwyku na czas nieokreślony, bo problem jest zbyt poważny.

tak w ogóle chyba każda plotka która mówi że affleck nie będzie batmanem jest od revenge of the fans więc według mnie to mało prawdopodobne źródło.BATFLECK FOREVER

Kit ma tak naprawdę jakieś 168-170 cm wzrostu. Ja wiem, że Keaton się sprawdził, mimo że nie był duży, ale tutaj nawet wiek się nie zgadza. Stanowcze NIE dla kandydatury Johna Snowa.

Wpisz sobie ben affleck wejdz w wiadomości I zobacz jakby co to wiem że Affleck jest najlepszy odwyku ale jest codzienne wyganniany (cuz to fibre określenie?) Na siłownie zero swoim trenerem poza tum wystarczy wysłuchać tego co casey affleck mówi o Swoim bracie w wywiadch.BATFLECK FORVER

za
dni
1
2
6
godzin
0
6
minut
0
0
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):