Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na maj 2019.

DETECTIVE COMICS ANNUAL #2
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki TRAVIS MOORE
Okładka GUILLEM MARCH
Po latach na półce Batman wraca do czarnego notatnika! Przez całą swoją karierę Batman zebrał najbardziej niepokojące przypadki w jeden tom, a każda jego strona zawierała dziwaczne horrory i zbrodnie, których nigdy nie zdołał rozwiązać. Teraz sprawa z przeszłości ponownie została otwarta tu i teraz … i Batman znów stanie twarzą w twarz z jednym z najgroźniejszych złoczyńców, z którymi walczył we wczesnych latach życia: Reaperem!
W sprzedaży od 29 maja $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T

BATMAN/TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES III #1
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki i okładka FREDDIE E. WILLIAMS II
Variant cover KEVIN EASTMAN
80. lecie Batmana zderza się z 35. leciem Wojowniczych Żółwi Ninja w tej niesamowitej miniserii będącej zwieńczeniem trylogii BATMAN/TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES. Nasi bohaterowie walczyli ze złem Foot Clan w Gotham City i Banem w Nowym Jorku, ale teraz w ręce Kranga wpadła najniebezpieczniejsza technologia w DC Universe – i żaden wszechświat nie jest bezpieczny przed jego gniewem!
W sprzedaży od 1 maja $3.99 US | 1 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN: LAST KNIGHT ON EARTH #1
Scenariusz SCOTT SNYDER
Rysunki GREG CAPULLO i JONATHAN GLAPION
Okładka GREG CAPULLO
Variant cover JOCK
Bruce Wayne budzi się w Azylu Arkham. Młody. Rozsądny.
I … nigdy nie był Batmanem.
Tak zaczyna się ta rozległa opowieść o Mrocznym Rycerzu, który wyrusza w podróż przez zdewastowany krajobraz DC pełny znanych postaci z Uniwersum DC. Próbując złożyć w całość tajemnicę swojej przeszłości, musi odkryć przyczynę tej straszliwej przyszłości i wyśledzić niewypowiedzianą siłę, która zniszczyła świat, który znał.
Od zespołu kreatywnego Scotta Snydera i artysty Grega Capullo, zespołu, który odmienił Batmana od emocjonalnej głębi w “Court of Owls” do bombastycznej mocy DARK NIGHTS: METAL, DC Black Label z dumą prezentuje dwumiesięcznik, trzyczęściową miniserię BATMAN: LAST KNIGHT ON EARTH, opublikowaną w standardowym formacie komiksowym DC.
To może być ostatnia historia Batmana, jaką kiedykolwiek opowiedziano.
PRESTIGE FORMAT | W sprzedaży od 29 maja $5.99 US | 1 of 3 | 56 PAGES FC | MATURE READERS

DC’S YEAR OF THE VILLAIN #1
Scenariusz BRIAN MICHAEL BENDIS, SCOTT SNYDER i JAMES TYNION IV
Rysunki JIM CHEUNG, ALEX MALEEV i FRANCIS MANAPUL
Okładka GREG CAPULLO
1:100 Cheetah Variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
1:250 Lex Luthor Variant cover ALEX MALEEV
1:500 The Batman Who Laughs Variant cover JIM CHEUNG
Zło wygrywa! Lex Luthor i Legion of Doom spiskują z Cosmic Gods, kierując ludzkość ku mrocznemu przeznaczeniu. Gdzie indziej plaga Leviathana rozprzestrzenia się bez kontroli, przejmując władzę w każdym zakątku świata. I przez cały czas Batman Who Laughs, zajęty jest w cieni, a jednak ze złowieszczymi planami dla wszystkich.
Rzeź zaczyna się tutaj, ponieważ źli zajmują centralne miejsce na scenie w “The Year of the Villain”, najbardziej zdradzieckim wydarzeniu w historii DC Comics. Niektórzy działają razem, inni mają własne, sekretne plany, każde z nich na monstrualnym torze kolizyjnym przeciwko Batmanowi, Supermanowi i bohaterom DC Universe. A nasi bohaterowie zawiodą nas.
Nie przegap początku “The Year of the Villain” od scenarzystów Briana Michaela Bendisa, Scotta Snydera i Jamesa Tyniona IV, rysowników Jima Cheunga, Alexa Maleeva i Francisa Manapula oraz twórcy okładki Grega Capullo – wszystko za jedyne 0,25$!
ONE-SHOT | W sprzedaży od 1 maja $0.25 US | 32 PAGES | FC | RATED T+

DCEASED #1
Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki TREVOR HAIRSINE, STEFANO GAUDIANO i JAMES HARREN
Okładka GREG CAPULLO
Variant cover FRANCESCO MATTINA
horror movie Variant cover YASMINE PUTRI
“I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła.” (Obj. 6: 8)
Tajemniczy techno-wirus został uwolniony na Ziemi, zarażając 600 milionów ludzi i zmieniając ich natychmiast w gwałtowne, monstrualne maszyny zagłady.
Bohaterowie DCU są zupełnie nieprzygotowani na pandemię tej wielkości i walczą o uratowanie swoich bliskich … ale co stanie się z największymi bohaterami świata, jeśli świat się skończy?
Pisarz Tom Taylor (INJUSTICE) powraca z przerażającą, nową opowieścią, do której dołączają artyści Trevor Hairsine (LEGENDS OF THE DARK KNIGHT) i Stefano Gaudiano (The Walking Dead).
W sprzedaży od 1 maja $3.99 US | 1 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T+

BATMAN AND THE OUTSIDERS #1
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki DEXTER SOY
Okładka TYLER KIRKHAM
Variant cover STJEPAN SEJIC
blank variant cover
Kiedy poszukiwanie sprawiedliwości prowadzi Batmana w pewne moralnie niejednoznaczne obszary, dzwoni do najbardziej moralnego człowieka, jakiego zna: Jeffersona Pierce’a, a.k.a. Black Lightninga i jego zespołu znanego jako Outsiders!
Kilka lat temu Batman osobiście skłonił rodzinę Barrera do ukrycia się po tym, jak doznali strasznych eksperymentów z rąk organizacji zwanej Arką. Teraz wszyscy, z wyjątkiem jednego, okazali się martwi … i Batman musi zlokalizować Sofię Barrerę nim źli ludzie dostaną ją w swoje ręce – i jej zaskakującą moc! Ale to nie byłby Batman bez jakieś ukrytego planu, prawda? A kiedy Black Lightning, Katana, Signal i Orphan dowiedzą się, czego Batman naprawdę chce, ich lojalność zostanie zakwestionowana!
RESOLICIT | W sprzedaży od 8 maja

HEROES IN CRISIS #9
Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka CLAY MANN
Variant cover RYAN SOOK
Najgłośniejsza miniseria roku osiąga wspaniały finał! Tajemnica morderstw w Sanktuarium została rozwiązana, ale geniusz stojący za tym, to ktoś kogo bohaterowie nigdy się nie spodziewali. Z ujawnionymi najgłębszymi sekretami Trójca musi zastanowić się, jak dalej postępować. Czy tragedia powinna podwoić ich wysiłki, aby pomóc zranionym towarzyszom, czy też będą musieli zakończyć działalność? Odpowiedzi zostaną znalezione w popiele ostatecznej rozgrywki, a losy Boostera Golda, Harley Quinn i reszty zawisną na krawędzi.
W sprzedaży od 22 maja $3.99 US | 9 of 9 | 32 PAGES FC | RATED T+

BATGIRL #35
Scenariusz MAIRGHREAD SCOTT
Rysunki PAUL PELLETIER i NORM RAPMUND
Okładka FRANCIS MANAPUL
Variant cover JOSHUA MIDDLETON
Po odkryciu przez Batgirl, że Terrible Trio chce kontrolować światek podziemny Gotham, natychmiast postanawia zbadać sprawę – zaczynając od mięśni grupy … Sharka! Czy Babs może wykorzystać swój spryt, aby przetrwać pojedynek z tym mięśniakiem? A może to tylko rozgrzewka przed walką przeciwko całej bandzie dzikich przestępców?
W sprzedaży od 22 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #70
Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka MIKEL JANIN
Variant cover LEINIL YU
“The Fall and the Fallen” zaczyna się! To na to czekałeś! Teraz, gdy Batman uciekł przed “Knightmares”, zaczyna widzieć siły walczące przeciwko niemu – i że jego ojciec z innego wszechświata dołączył do drugiej strony. Mroczny Rycerz w końcu odkrywa tajemnicę tego, jak Thomas Wayne, a.k.a, Flashpoint Batman, uniknął upadku swojego wymiaru i znalazł się w tej części Multiversum. Zdobądź wszystkie odpowiedzi w tej nowej, pięcioczęściowej historii torującej drogę do kolejnego wielkiego wydarzenia w serii BATMAN!
W sprzedaży od 1 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #71
Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka MIKEL JANIN
Variant cover FRANK CHO
Ciąg dalszy “The Fall and the Fallen”! Czy ojciec i syn będą razem pracować, czy rozdzierać siebie na strzępy? Jeśli chodzi o Wayne’ów, spodziewajcie się po trochę obu. W celu nakłonienia Bruce’a Wayne’a, aby odwiesił pelerynę i kaptur, Thomas Wayne będzie musiał użyć odrobinę twardej miłości. Tylko, nie wszystkie mięśnie będą jego własnymi.
W sprzedaży od 15 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN BEYOND #32
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RICK LEONARDI i ANDE PARKS
Okładka CHRIS SAMNEE
Variant cover KAARE ANDREWS
W sprzedaży od 22 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN: DAMNED #3
Scenariusz BRIAN AZZARELLO
Rysunki i okładka LEE BERMEJO
Variant cover JIM LEE
Wspaniałe zakończenie przełomowej miniserii od uznanego duetu scenarzysty Briana Azzarello i rysownika Lee Bermejo! Najbardziej zdumiewający przypadek Batmana stawia go twarzą w twarz ze swoim najgorszym koszmarem w tym wyczekiwanym finale!
PRESTIGE FORMAT RESOLICIT W sprzedaży od 22 maja $6.99 US | 3 of 3 | 48 PAGES APPROX. 8.5“ x 10.875” FC | MATURE READERS

THE BATMAN WHO LAUGHS #5
Scenariusz SCOTT SNYDER
Rysunki i okładka JOCK
Variant cover VIKTOR KALVACHEV
To walka na śmierć i życie, gdy Batman idzie łeb w łeb z Grim Knightem! Mroczny Rycerz jest zmuszony nie tylko odeprzeć najgorszą wersję samego siebie, ale także rosnące pragnienie odwrócenia się od swojego kodeksu moralnego i popełnienia morderstwa z zimną krwią. Za każdym razem Batmanowi udawało się pozostać na prostej, ale gdy serum Joker w końcu przejmie jego ciało, Bruce Wayne może po prostu ulec czystemu złemu i zabić Grim Knighta. Wszystko to przewidział Batman Who Laughs, który planował zepsucie Bruce’a Wayne’a, zrzucając na niego aktywowanie protokołu “Last Laugh” i przekształcenie Gotham City w inkubator zła. Wszystko, czego Batman Who Laughs potrzebuje, to ostatni “Happy Bruce” z innego wymiaru, który sprawi, że jego serum zadziała … ale tylko Batman wie, gdzie pojawi się ostatni Bruce.

W sprzedaży od 8 maja $4.99 US | 5 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T+

CATWOMAN #11
Scenariusz JOELLE JONES
Rysunki FERNANDO BLANCO
Okładka JOELLE JONES
Variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
Zadawanie pytanie, “Kim jest Selina Kyle?” w przeszłości sprawiało, że ludzi spotykała krzywda … ale tym razem to Selina pyta o siebie. Tymczasem zhańbiona rodzina Creel przygotowuje swoje zasoby, by wrócić do Villa Hermosa i powrócić na szczyt.
W sprzedaży od 8 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

CATWOMAN ANNUAL #1
Scenariusz JOELLE JONES
Rysunki ELENA CASAGRANDE
Okładka JOELLE JONES
Selina Kyle podąża po cienkiej linii w przestępczym podziemiu. Sama złodziejka jest regularnie po złej stronie prawa, podczas gdy jej osobiste życie daje jej szemranym kolegom mnóstwo powodów, by jej nie ufać. Kiedy Catwoman znajdzie się w centrum mrocznej fabuły pełnej przemocy i intryg, będzie musiała zdecydować, po której stronie jest … i komu może zaufać. Jeśli lampart nie może zmienić swoich cętek, a lampart to kot … czy Catwoman kiedykolwiek może uciec przed własnym losem?
W sprzedaży od 29 maja $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T+

DETECTIVE COMICS #1003
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka BRAD WALKER i ANDREW HENNESSY
Variant cover MARK BROOKS
Damian był tak pewien, że mógłby odnieść sukces przeciwko Arkham Knightowi, z którym jego ojciec zawiódł – i nie tylko się mylił, ale jak się okazuje, Knight ma zaskakujący plan dla syna Batmana!
W sprzedaży od 8 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

DETECTIVE COMICS #1004
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka BRAD WALKER i ANDREW HENNESSY
Variant cover MARK BROOKS
Ujawniona zostaje osoba kryjąca się za maską! Kto podjął obowiązki Arkham Knighta? Jaki jest ich ostateczny plan? I jaki jest szokujący sekret, o którym Batman nigdy nie wiedział o części swojego życia, które uważał za oczywiste?
W sprzedaży od 22 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

HARLEY QUINN #61
Scenariusz SAM HUMPHRIES
Rysunki OTTO SCHMIDT
Okładka GUILLEM MARCH
Variant cover FRANK CHO
W sprzedaży od 1 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

NIGHTWING #60
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki i okładka CHRIS MOONEYHAM
Variant cover WARREN LOUW
Detektyw Alphonse Sapienza może być urodzonym przywódcą, uformowanym przez wiele lat w GCPD, ale czy to jest to, czego potrzeba, aby poprowadzić Night-wingi, kiedy ich życie jest zagrożone jak nigdy dotąd? Gdy wściekłe kule, które wydają się mieć własny umysł biorą na cel gliniarzy Blüdhaven, zespół jest jeszcze przeciwny jego największemu testowi. Po dołączeniu do nich Rica Graysona, w jaki sposób Nightwingi uratują miasto od gorącej zemsty i najnowszego złoczyńcy w mieście, Burnbacka?
W sprzedaży od 15 maja $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

PRZECZYTAJ TAKŻE:

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
1
godzin
0
7
minut
5
8
sekund
4
7

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292