Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na lipiec 2019.

BATMAN: CURSE OF THE WHITE KNIGHT #1
Scenariusz SEAN MURPHY
Rysunki i okładka SEAN MURPHY
variant cover SEAN MURPHY
W tej wybuchowej kontynuacji chwalonego przez krytyków hitu BATMAN: WHITE KNIGH od scenarzysty i rysownika Seana Murphy’ego, Joker rekrutuje Azraela, aby ten pomógł mu ujawnić szokującą tajemnicę spuścizny rodziny Wayne – i by doprowadzić Gotham City do upadku! Gdy Batman pędzi, by chronić miasto i swoich bliskich przed niebezpieczeństwem, tajemnica jego przodków zostaje ujawniona, zadając niszczący cios Mrocznemu Rycerzowi. Ekscytujące nowe czarne charaktery i nieoczekiwani sojusznicy będą się ścierać w tym niezapomnianym rozdziale sagi White Knight – a prawda o przelanej krwi wstrząśnie Gotham do samego szpiku!
W sprzedaży od 24 lipca $4.99 US 1 of 8 | 32 PAGES FC | RATED T+

BATMAN: NIGHTWALKER THE GRAPHIC NOVEL TP
based on the novel by MARIE LU
adapted by STUART MOORE
Rysunki i okładka CHRIS WILDGOOSE
Ta pełna akcji powieść graficzna oparta na bestsellerowej powieści Marie Lu przenosi czytelników do mrocznych bram Arkham Asylum, gdzie znajdują się najmroczniejsze tajemnice Gotham City… i które teraz grozi uwięzieniem młodego Bruce’a Wayne’a.
Bezwzględny nowy gang przestępców znany jako Nightwalkers terroryzuje Gotham, a elity miasta są usuwane jeden po drugim. W drodze powrotnej do domu z 18. urodzin, świeżo upieczony miliarder Bruce Wayne podejmuje impulsywny wybór, który stawia go na celowniku i ląduje w Arkham Asylum, niegdyś niesławnym szpitalu psychiatrycznym. Tam poznaje Madeleine Wallace, błyskotliwą zabójczynię… i jedyną nadzieję Bruce’a. Madeleine jest tajemnicą, którą Bruce musi rozwikłać, ale czy przekona ją, by ujawniła swoje sekrety, czy może karmi ją informacjami, których potrzebuje, by sprowadzić Gotham City na kolana?
Ta powieść graficzna, zaadaptowana przez Stuarta Moore’a i zilustrowana przez Chrisa Wildgoose, przedstawia ekscytujące nowe spojrzenie na Batmana, zanim założył pelerynę i kaptur.
ON SALE 09.25.19 $16.99 US | 6” x 9” | 224 PAGES FC | ISBN: 978-1-4012-8004-8

BATMAN: LAST KNIGHT ON EARTH #2
Scenariusz SCOTT SNYDER
Rysunki GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
Okładka GREG CAPULLO
variant cover JOCK
Świat został zniszczony, a Batman stara się dowiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny. Ale kiedy złoczyńcy z jego przeszłości zaczynają komplikować sprawy dla Mrocznego Rycerza, znajduje on mało prawdopodobnego sojusznika w miejscu znanym jako „Równiny Samotności”.
PRESTIGE FORMAT W sprzedaży od 31 lipca $5.99 US | 2 of 3 | 56 PAGES FC | MATURE READERS

BATMAN: UNIVERSE #1
Scenariusz BRIAN MICHAEL BENDIS
Rysunki NICK DERINGTON
new Okładka NICK DERINGTON
po raz pierwszy dostępne w sklepach z komiksami! Po kradzieży bezcennego jaja Fabergé, Riddler prowadzi Mrocznego Rycerza na dzikie polowanie po prawdziwego właściciela: Jinny Hex, potomka Jonaha Hexa! Gościnnie Deathstroke, Green Arrow i dziesiątki Riddlerów w opowiadaniach Briana Michaela Bendisa z rysunkami Nicka Deringtona, pierwotnie opublikowanych w BATMAN GIANT #3-4!
W sprzedaży od 10 lipca $4.99 US | 1 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T

BATGIRL #37
Scenariusz CECIL CASTELLUCCI
Rysunki CARMINE DI GIANDOMENICO
Okładka GIUSEPPE CAMUNCOLI and CAM SMITH
variant cover JOSHUA MIDDLETON
Chcąc udowodnić, że jest strażnikiem przestępców z Gotham City, Killer Moth postanowił wyeliminować jednego z najlepszych bohaterów Gotham… Batgirl! Czy to zagrożenie owadami naprawdę ma szansę ze sprytną sojuszniczką Batmana? W międzyczasie, po ich śmiałej ucieczce, Terrible Trio poluje na nowe sposoby przysparzania kłopotów Batgirl. Niewiele wiedzą, Lex Luthor już ich pobił i ma zamiar doprowadzić do najgorszego koszmaru Batgirl! Oracle znowu jest online. I jest zła.
W sprzedaży od 24 lipca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC | RATED T

BATMAN BEYOND #34
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RICK LEONARDI and ANDE PARKS
Okładka CHRIS SAMNEE
variant cover KAARE ANDREWS
W sprzedaży od 24 lipca $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #74
Scenariusz TOM KING
Rysunki MIKEL JANIN
Okładka MITCH GERADS
variant cover JUAN GIMENEZ
“The Fall and the Fallen” kończy się starciem ojca z synem. Flashpoint Batman ujawnia swoje diabelskie rozumowanie za wciągnięciem Batmana na pustynię, a kto jest w trumnie, którą ciągnęli razem z są. Ale czy to krok za daleko? To Bruce Wayne kontra Thomas Wayne o prawo do noszenia kaptura, a całe miasto Gotham wisi w krawędzi!
W sprzedaży od30 lipca $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #75
Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka TONY S. DANIEL
variant cover GABRIELE DELL’OTTO
“City of Bane” rozpoczyna się! Pomocnicy Bane’a przenieśli się do Gotham City, przejęli kontrolę i rządzą żelazną pięścią – w tym zatrzymywanie każdego złoczyńcy, który odmawia dołączenia do programu Bane’a – a Batmana nigdzie nie ma. Przynajmniej nie Batman, którego znają. To tak, jakby ktoś zastąpił prawdziwe Gotham City pokręconą lustrzaną wersją.
Tymczasem prawdziwy Bruce Wayne jest na duchowej wyprawie, by odzyskać ducha walki po pojedynku z ojcem na pustyni. Czy mieszkańcy Gotham mogą się utrzymać, dopóki ich obrońca nie będzie wystarczająco silny, by przyjść im z pomocą?
Plus, co intrygi Lexa Luthora oznaczają dla Gotham City, kiedy Bane i złoczyńcy są już pod kontrolą?
Ten wyjątkowy numer jubileuszowy rozpoczyna nową wieloczęściową fabułę, która łączy wszystkie wątki z pierwszych 74 numerów epickiego runu Toma Kinga w BATMANie!
W sprzedaży od 17 lipca $4.99 US | 48 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $5.99 FC | RATED T

BATMAN SECRET FILES #2
Scenariusz ANDY KUBERT, TIM SEELEY, STEVE ORLANDO, MAIRGHREAD SCOTT, COLLIN KELLY and JACKSON LANZING
Rysunki EDUARDO RISSO, GIUSEPPE CAMUNCOLI, CARLOS D’ANDA, AMANCAY NAHUELPAN and others
Okładka ANDY KUBERT
„City of Bane” już jest! Bane podbija Gotham City, ale nie robi tego sam. W tym numerze Secret Files przeczytaj o Bane’ie i jego grupie spiskowców: Jokerze, Riddlerze, Hugo Strange i Psycho-Pirate. Brutalne historie o szaleństwie, morderstwie i nienawiści dokonane przez największe komiksowe talenty!
“City of Bane” is upon us! Bane’s conquering Gotham City, but he’s not doing it alone. In this Secret Files issue, read about
W sprzedaży od 10 lipca $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T

BATMAN AND THE OUTSIDERS #3
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki i okładka DEXTER SOY
variant cover JAY ANACLETO
Podczas pierwszego spotkania z potężnym maniakiem, który ściga zbiega Sofię Barrerę, Black Lightning i Outsiders zostali absolutnie upokorzeni. Czy wszyscy w tym zespole mają to, czego potrzeba? A może Batman popełnił katastrofalny błąd, kiedy powierzył im życie Sofii?
Dodatkowo, odsunięty od władzy i pozbawiony bogactwa, Ra’s al Ghul jest załamanym człowiekiem. Ale Lex Luthor ma plan na to, jak Outsiders mogą być nową Ligą Zabójców Ra’sa!
W sprzedaży od 10 lipca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC | RATED T+

BATMAN/ TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES III #3
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki i okładka FREDDIE E. WILLIAMS II
variant cover KEVIN EASTMAN
Origin Batmana… wraz z originem Wojowniczych Żółwi Ninja? Historie są znajome, ale przez pryzmat tej zmienionej rzeczywistości, wyraźnie nie jest to samo. Niespokojne uczucie pojawia się w tym, że wszystko nie jest tym, czym się wydaje. Ale Laughing Man odwiedza znajomego sojusznika Żółwi, aby upewnić się, że świat pozostanie dokładnie taki, na jaki przerobił go Krang.
W sprzedaży od 17 lipca $3.99 US | 3 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T

CATWOMAN #13
Scenariusz JOELLE JONES
Rysunki JOELLE JONES and FERNANDO BLANCO
Okładka JOELLE JONES
variant cover STANLEY “ARTGERM” LAU
W sprzedaży od 10 lipca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC | RATED T+

DCEASED #3
Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka TREVOR HAIRSINE and STEFANO GAUDIANO
Okładka TREVOR HAIRSINE
variant cover FRANCESCO MATTINA
horror movie variant cover YASMINE PUTRI
Herosi, złoczyńcy i bogowie upadli. Miasta upadły. Wirus grozi dotarciem poniżej fal, a nawet na wyspę Themyscira. Wyścig o ocalenie planety Ziemi trwa! Pozostali przy życiu członkowie Ligi Sprawiedliwości poznali sekret rozprzestrzeniania się wirusa, ale czy nie jest już za późno, by go powstrzymać?
W sprzedaży od30 lipca $3.99 US | 3 of 6 | 32 PAGES CARDSTOCK VARIANT COVERS EACH $4.99 FC | RATED T+

DETECTIVE COMICS #1007
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka KYLE HOTZ
variant cover DAN QUINTANA
“The Spectre: Dead on Arrival” finał! W całym Gotham istnieje tylko jedno życie, które Batman byłby skłonny zaryzykować, aby uratować Jima Corrigana i Spectre: swoje własne!
W sprzedaży od 10 lipca $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

DETECTIVE COMICS #1008
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka DOUG MAHNKE and JAIME MENDOZA
variant cover BRYAN HITCH
Joker powraca do Gotham City! Joker współpracuje z Legion of Doom, i chce wrócić do swoich korzeni: dać Batmanowi absolutne piekło! Klaun Książę Zbrodni wraca z hukiem – i nie zamierza brać więźniów!
Jakby tego było mało, Lex Luthor wyleczył ukochaną żonę pana Freeze, Norę, uwalniając ją w końcu od kriostazy! Ale coś innego jest bardzo, bardzo nie tak z Nora…
W sprzedaży od 24 lipca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC | RATED T

EVENT LEVIATHAN #2
Scenariusz BRIAN MICHAEL BENDIS
Rysunki i okładka ALEX MALEEV
variant cover JASON FABOK
“The Detectives”! EVENT LEVIATHAN, nowa miniseria nagradzanego zespołu scenarzysty Briana Michaela Bendisa i rysownika Alexa Maleeva, trwa! W miarę jak tajemnica Leviathana wciąż podbija podstawy DC Universe, najwięksi na świecie detektywi zbierają się po raz pierwszy, by rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno! Lois Lane prowadzi Batmana, Green Arrow, Plastic Man, Manhuntera, Pytanie i parę prawdziwych gości śledczych, na poszukiwania tego, kim jest Lewiatan i jak ich plany już się rozwinęły. W tym numerze także gościnnie Red Hood, Batgirl i wiele więcej!
W sprzedaży od 10 lipca $3.99 US | 2 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T+

HARLEY QUINN #63
Scenariusz SAM HUMPHRIES
Rysunki OTTO SCHMIDT
Okładka GUILLEM MARCH
variant cover FRANK CHO
The final trials of Harley Quinn have begun…and the stakes have never been higher! Will Harley succeed in becoming the Angel of Retribution? Or will she fall short, only to suffer the same fate as all those before her?
Plus, a mysterious new comic by M. Clatterbuck appears…in which Lex Luthor makes Harley an exciting offer!
W sprzedaży od30 lipca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC | RATED T+

NIGHTWING #62
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RONAN CLIQUET
Okładka BRUNO REDONDO
variant cover GREG CAPULLO
Po epickim zakończeniu sagi Burnback, jasne jest, że choć mógł zapomnieć o swojej przeszłości, wrodzone umiejętności i instynkty Rica Graysona jako lidera zespołu wnoszą Drużynę Nightwing na nowy poziom. Ale co to oznacza dla policji w Blüdhaven i co to oznacza dla człowieka, który chce żyć bez bagażu swojej przeszłości, który do powstrzymuje? Ric szuka pocieszenia w ramionach Bei, ale może znaleźć odpowiedzi w innych Talonach, gdy zanurzamy się w Year of the Villain!
Ponadto Lex Luthor dostarcza Court of Owls środki na to, czego najbardziej pożądają: Rica Graysona.
W sprzedaży od 17 lipca $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 FC | RATED T

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

O Batmanie można czytać i czytać i jeszcze raz czytać. Tyle jest tego czytania, że czas można spędzić niezwykle pozytywnie.

już za:
dni
4
0
9
godzin
1
4
minut
3
9
sekund
3
2
Kalendarium
Galeria
BATWOMAN erdjormxmaqxnnz erdjmxnxaamyoja eq-8k-_xyaeqwdi eq_inldvgaaruxi eq5on2-w4aayoht