Forum
Już wkrótce
 • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
 • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
 • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
 • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

W środę, 12 czerwca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1005
  Nadchodzi finał sagi Arkham Knight, gdy zaskakujący kult Knighta w Arkham Asylum uwalnia jego pełną moc! Czy Batman zostanie zmieciony przez szaleństwo? Kim jest Knight, który zainspirował tak wielką lojalność? I czy jest jakiś sposób na ich powstrzymanie, który nie spowoduje tylko wzrostu ich legendy?
 • DETECTIVE COMICS #1000 DELUXE EDITION
 • BATMAN: THE GOLDEN AGE OMNIBUS VOL. 7
 • JUSTICE LEAGUE ODYSSEY #10

 • THE BATMAN WHO LAUGHS #6
  Prawdziwe szczęście zaczyna się w sercu. Nasze wspomnienia i emocje mogą nas jednak oszukać i odwrócić rzeczywistość w coś zupełnie innego. Batman Who Laughs oparł cały swój światopogląd na tej właśnie koncepcji i właśnie w tym momencie musi w końcu stawić czoła jednemu człowiekowi, który stoi mu na drodze, jedynemu człowiekowi, który może ukończyć lub zatrzymać jego plan … ostatni Bruce Wayne. To tutaj, na rodzinnym terenie Wayne Manor, Bruce przeżywa najszczęśliwszy moment swojego życia – chwilę, gdy stał się Batman Who Laugh. Czy Batman będzie w stanie przechytrzyć swoją wersję Dark Multiverse i powstrzymać jego najbardziej złowrogi koniec? Czy też oryginalny Mroczny Rycerz ulegnie w pełni i porzuci swoją moralność? Podczas gdy dobro prawie zawsze wygrywa, ten problem jest początkiem czegoś większego… ustanawiania większego planu opartego na ostatecznej zdradzie infekcji, lojalności i prawdziwego szczęścia. To nie koniec… to dopiero początek.
 • EVENT LEVIATHAN #1
  Przełomowy i zawsze pomysłowy zespół scenarzysty Briana Michaela Bendisa i rysownika Alexa Maleeva (SCARLET z Jinxworld, Daredevil Marvela) ponownie łączą siły, w tajemniczym thrillerze, który rozciąga się na DC Universe i dotyka każdej postaci od Batmana do Supermana przez Question i Talie al Ghul. Z zaskakującą łatwością nowy niebezpieczny i agresywny Lewiatan wycina całą konkurencję, a teraz zwraca uwagę na kształtowanie świata według swojej wizji porządku. Czy można powstrzymać nowe zagrożenia … i kto kieruje nowymi agentami chaosu?
 • BATMAN & THE OUTSIDERS #2
  Sofia Barrera ucieka przed egzekutorem Arki, programem, który dał jej moc – ale w tym momencie wpadła w ręce tajemniczego człowieka zwanego Kaliber! Twierdzi, że chce ją chronić … ale kto płaci jego rachunki? Czy Katana już kwestionuje przywództwo Black Lightninga podczas ich pierwszej misji? A może ona po prostu popycha go w kierunku, w którym ten nie chce iść?
 • CATWOMAN #12
  Chaos króluje w Villa Hermosa, gdy wszyscy źli faceci w mieście pędzą, by wypełnić pustkę pozostawioną po rodzinie Creelów. Ale kiedy mroczna intryga Rainy Creel, by wskrzesić swojego syna, dochodzi do makabrycznego crescendo, Catwoman może wreszcie być w stanie odstawić swojego wroga raz na zawsze. To znaczy, jeśli potrafi pogodzić swoją własną przeszłość i znów stanąć na nogi.
 • RED HOOD: OUTLAW #35

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"