Joker na okładce Il Venerdi di Repubblica

|

autor:

|

kategorie: , ,

Udział filmu „Joker” w głównym konkursie 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowym w Wenecji jest sporym wydarzeniem. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że to Joker trafił na specjacją okładkę magazynu Il Venerdi di Repubblica, w którym zamieszczony zostanie ekskluzywny wywiad z Joaquinem Phoenixem.

„Tym filmem” – wyjaśnia Todd Phillips, który wyreżyserował, napisał i wyprodukował film – „nie zachęcamy ludzi do buntu. Spróbujmy jednak wyjaśnić, dlaczego ludzie mogą lub powinni rozpocząć rewolucję.”

„Widziałem filmy pokazujące ludzi cierpiących na patologiczny śmiech, zaburzenie psychiczne, które sprawia, że ​​mimika jest niekontrolowana”, powiedział Phoenix odnosząc się do niezapomnianego śmiechu Jokera.

Źródło: repubblica.it



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
kazek
6 lat temu

Poza tym, że nadal nie mogę się przyzwyczaić do tego czerwonego nosa – bardzo fajne zdjęcie.

dni
1
2
6
godzin
2
2
minut
4
2
sekund
3
2
dni
4
6
9
godzin
2
2
minut
4
2
sekund
3
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 22 lat(a) temu na planie Batman Begins w studiu w Cardington kręcono scenę morderstwa Wayne’ów
  • 19 lat(a) temu opublikowano zdjęcie prezentujące Batpoda