Chociaż na chwile obecną Warner Bros. nie zamierza wypuścić SnyderCut “Justice League”, to cały czas do sieci trafiają zdjęcia ze scen, których nie wykorzystano w filmie. Najnowsze z nich przedstawiają Batmana podczas akcji, a także Vulko, w którego wcielił się Willem Dafoe, a który na ekranie zadebiutował dopiero w “Aquamanie”.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Te ujęcia pokazują nam w jaki sposób Joss zarzynał film Zacka. Ujęcie z Batmanem w innej lokacji i okulary usunięte za pomocą CGI, po co? Cała historia Aquamana usunięta z filmu, zresztą nie tylko jego, bo i Cyborga, cały wątek Starlab i wiele innych rzeczy. To co stało się z tym filmem to jakaś kompletna tragedia. Mam nadzieje, że Zack dociągnie sprawę do końca i zobaczymy jego JL, a to co zrobił Whoden niech najlepiej zostanie zapomniane kompletnie.

To zdjęcie Batmana wygląda na końcówkę filmu. Zwróć uwagę że kostium Batmana na zdjęciu to ten właśnie z końcówki. No i ta scena wygląda jak scena z trailera.
Wychwalasz te milion wątków Snydera w JL tylko pytanie gdzie on chciał to wszystko upchać. To miałoby sens gdyby to były 2 film jak w pierwszej wersji planowali ale w jednym filmie to nie miało najmniejszego sensu.
Koniec końców Snyder sam zarżnął JL tworząc potworka jakim jest Batman v Superman.

JL miał trwać 3,5 godz. Jakoś przy AEG nikomu to nie przeszkadzało a tam też była masa różnych wątków. A jeśli chodzi o BvS to problem był od początku w studiu bo wywali 30 minut z wersji kinowej, która następnie trafiła do Ultimate Edition i większość problemów jakie ludzie mieli z tym filmem nagle zniknęła.

Szkoda że pocięli te filmy od Snydera… pewnie odbiór byłby inny, i sam film byłby lepszy, a tak… no szkoda, liczę że więcej nie będą się wtrącać reżyserom w ich filmy 🙂

już za:
dni
2
5
8
godzin
2
1
minut
1
3
sekund
5
7
Kalendarium
Galeria
lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14 bw_2x17_13
Komiksowe Top 5