Za kulisami „Birds of Prey”

|

autor:

|

kategorie: , ,

W ramach promocji „Birds of Prey”, który wejdzie na ekrany kin 7 lutego, udostępniono nowe video zza kulis, w którym o produkcji opowiadają twórcy i odtwórczyni głównych ról.

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.




1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Spanczbob
6 lat temu

Dopiero zobaczyłem tę stronę. Jest ona strasznie chowana przez algorytmy Google. Z pewnością będę zaglądał od czasu do czasu, bo widzę, że autorzy publikując informacje starają się =) Pozdro mordeczki.

dni
5
2
5
godzin
2
3
minut
2
8
sekund
5
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne'ów, Tom 5" – 06 maja 2026
  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026

Kalendarium

  • 22 lat(a) temu na planie Batman Begins kręcono zdjęcia w Instytucie Badań Medycznych we wschodnim Londynie (Arkham Asylum)

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki