Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Batman – Mroczny książę z bajki
„Mroczny Książę” opowiada z pozoru kolejną taśmową historię konfliktu pomiędzy Batmanem a Jokerem. Oto bowiem klaun robi to samo, co zwykle: rozbija się po Gotham wraz z pomocnikami w cyrkowych maskach, okrada jubilerów żartując i śmiejąc się przy tym tak głośno, że słychać go w Metropolis. Mroczny Rycerz również robi to samo, co zwykle – próbuje go powstrzymać.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman kontra Deathstroke
“Batman kontra Deathstroke”, najlepszy detektyw na świecie kontra najlepszy zabójca. Tytuł brzmi zachęcająco, aby w końcu poczytać coś, w czym Batman mierzy się z kimś innym niż z Jokerem. Czy było warto? I tak i nie, bo jest w tym coś świeżego i miłego dla oka, ale sporo też typowo-komiksowych cudów na kiju.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach
Komiksy “kultowe” dzielą się na komiksy znakomite i komiksy ważne. Znakomite komiksy to te, które po latach wciąż świetnie się czyta, a po lekturze chcemy do nich wracać. Natomiast ważne komiksy cieszą się zasłużoną renomą, którą doceniamy, ale samo czytanie ich po latach nie robi już takiego wrażenia. “Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” zdecydowanie zaliczyłbym do tej drugiej kategorii.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman: Mroczne zwycięstwo
“Mroczne zwycięstwo” to bezpośrednia kontynuacja “Długiego Halloween. Powracają niemal wszyscy bohaterowie pierwszej historii, akcja rusza na niedługo po zamknięciu Denta w Azylu Arkham, a gdy dochodzi do pierwszego morderstwa Wisielca, ma się wrażenie powtórki z rozgrywki.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):