Filmowy Batman znowu zawita do Chicago

|

autor:

|

kategorie: ,

Według nowych doniesień, ekipa „The Batman” w październiku ma udać się do Chicago, gdzie wcześniej na potrzeby swoich „Batmanów” pracował Christopher Nolan.

Screen Magazine podaje, że ekipa Matta Reevesa ma spędzić w Wietrznym Mieście łącznie 5 dni (16-18 i 24-25 października). Biorąc po uwagę, że zdjęcia w Liverpoolu zaplanowano w dniach 12-16 października, nie można wykluczyć, że w USA pracować będzie druga ekipa.

Zdjęcia związane ze scenami akcji mają być realizowane głównie w centrum Chicago.

Źródło: Screen Magazine



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. ??
5 lat temu

Chicago to upadłe miasto jest jeszcze Detroit, Flint, Gary, Camden, Nowy Jork, San Francisco, Oakland, Los Angeles, które mogło by robić za Star City
istnieje nawet Hub City w Wisconsin.
Przydało by się dobre DC Black Label w wersji filmowej, bo jak na razie to Joker, Batman 1989, Batman Returns

dni
5
6
6
godzin
0
1
minut
5
4
sekund
1
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman, Tom 5: Mroczne więzienia" – 25 marca 2026
  • "Władza absolutna, Tom 1: Pozbawieni mocy" – 25 marca 2026
  • "Bat-Man: Pierwszy rycerz" – 08 kwietnia 2026
  • "DC kontra Wampiry" – 08 kwietnia 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026

Kalendarium

  • 70 lat(a) temu urodziła się Dana Delany, aktorka użyczająca głosu Andrei Beaumont w filmie animowanym Batman: Mask of the Phantasm

Sonda

Najlepsza okładka Neala Adamsa?







Zobacz wyniki