Na początku września ekipa “The Batman” wznowiła prace po prawie półrocznej przerwie, ale po trzech dniach ponownie musiała je przerwać, kiedy u jednego z członków ekipy potwierdzono zarażenie koronawirusem.

Warner Bros. wydało w tej sprawie krótkie oświadczenie

„Członek produkcji The Batman uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19 i przebywa na izolacji zgodnie z ustalonymi protokołami. Zdjęcia zostały tymczasowo wstrzymane.”

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jeżeli to była tylko jedna osoba to za jakieś 2 tygodnie powinny wrócić.

No żesz… Cały czas pod górkę. 😛 Oby szybko zrobili testy reszcie i jeśli zdrowi to niech wracają do pracy.

Wyskakują z tą plandemią straszą, wciskają testy które wykryły koronawirusa u kozy… :), maseczki kagańce które nie działają 🙂
Aleksander Łukaszenka olał plandemię, lockdawn nie wprowadził chociaż chcieli dać łapówkę 90 milionów dolarów
plan Deep State

A teraz jeszcze gwiazdy Sickwood dokładają swoje cegiełki, tracąc szacunek. Ciekawe ile im płacą za te wyznania, tyle co za filmy czy jeszcze lepiej 🙂

Masz absolutną rację! WB bierze udział w tym światowym spisku, kto wie od jak dawna. Powinieneś olać wszystko związane z Batmanem jako narzędziem propagandy w rękach globalnych intrygantów, a na pewno zbojkotować film i odpuścić sobie seans, aby nie wspierać swoim czasem oraz pieniędzmi tych okropnych ludzi. Postępując inaczej, mimo tak bogatej wiedzy zakulisowej, wyszedłbyś przecież na hipokrytę, prawda?

Czy ten film w ogóle powstanie
WB już załatwiło Batmana Batmanami Schumachera 🙂

Ktoś miał katarek?

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
1
0
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):