W “Teen Titans GO! To The Movies” żartowano, że nim Robin otrzyma własny film, wcześniej swoje produkcje otrzymają m.in. Alfred i Batmobil. Powstał już serial “Pennyworth”, a teraz dowiedzieliśmy się, że swój własny animowany program otrzyma Batmobil, będzie to jednak produkcja skierowano do najmłodszych fanów bohatera Gotham City.

Warner Bros. Animation ogłosiło dzisiaj, że rozpoczyna produkcję “Batwheels”, zupełnie nowej animowanej, przygodowej serii komediowej skierowanej do przedszkolaków, w której występują jedne z najbardziej znanych pojazdów, które kiedykolwiek wcisnęły gaz do dechy. Nadchodzący serial będzie emitowany zarówno w Cartoon Network, jak i HBO Max i będzie można go oglądać na całym świecie na kanałach Cartoon Network.

Zgodnie ze swoim tytułem “Batwheels” skupia się na wielu pojazdach, które pomagają Bat-rodzinie w walce z przestępczością. Batwheels to zespół inteligentnych supermocnych pojazdów do walki z przestępczością, które pomagają Batmanowi, Robinowi i Batgirl – a także wielu dodatkowym superbohaterom DC – chronić Gotham City. Stworzeni niedawno przez Batkomputer nasi zmechanizowani bohaterowie to w zasadzie dzieciaki z niewielkim lub żadnym doświadczeniem życiowym – innymi słowy, młodzi bohaterowie podobni do przedszkolaków, do których “Batwheels” jest skierowany.

Dowodzeni przez Bama (Batmobil) Batwheels składają się również z Bibi (Batgirl Cycle), Reda (Redbird), Jetta (Batwing) i Buffa (Batwing). Raczkujący zespół musi poradzić sobie z rosnącymi problemami związanymi z byciem nowo utworzonym super zespołem, a także z problemami związanymi z byciem dzieckiem. “Batwheels” zapowiada się na serię, do której można się odnieść i z aspiracjami, podążającą za tym wyjątkowym nowym zespołem, który ekscytuje i bawi swoimi bohaterskimi przygodami, jednocześnie demonstrując dzieciom takie wartości jak pewność siebie, przyjaźń i pracę zespołową.

“Od Batman: The Animated Series do Teen Titans Go!”, opowiadanie historii o superbohaterach było zdecydowanie jedną z naszych supermocy w Warner Bros. Animation” – powiedział prezes Warner Bros. Animation i Cartoon Network Studios, Sam Register. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przenieść tę wiedzę do przestrzeni przedszkolnej i wnieść coś, co uwielbiają wszystkie dzieci, fajne pojazdy, i dać im turbo doładowanie z Batmanem!”

Za produkcję “Batwheels” odpowiada Warner Bros. Animation, a producentem wykonawczym serialu jest Register (Looney Tunes Cartoons). Michael G. Stern (Doc McStuffins) będzie współproducentem wykonawczym, Simon J. Smith (Baymax Dreams) producentem nadzorującym, a Steven Fink z Bang Zoom Ltd. producentem.

Chociaż na przestrzeni lat było wiele wersji Batmobilu, Batwheels to pierwszy serial, który uczynił go świadomym, obiecując unikalne podejście do jednej z najfajniejszych zabawek Batmana. To, że serial zawiera również inne ulubione pojazdy fanów, takie jak Redbird i Batwing, sprawia, że ​​całość jest bardziej zabawna i wyjątkowo dostosowana do młodej publiczności, do której skierowany jest “Batwheels”.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
0
1
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):