Już w styczniu 2021 roku, poznamy nowe uniwersum DC do którego doprowadzą wydarzenia z “Dark Nights: Death Metal”. “DC Future State” zawładnie komiksami DC przez dwa miesiące podczas których poznamy nowych superbohaterów oraz zmieniony status quo ulubionych herosów i złoczyńców.

DC rozpoczyna rok 2021 z hukiem, dając fanom wgląd w przyszłość zarówno bliską, jak i daleką, pełną obecnych i nowych postaci, ponieważ wydawca ogłosił dziś plany dotyczące DC Future State, rozpoczynającego się w styczniu dwumiesięcznego wydarzenia obejmującego całą linię. Do lutego 2021 roku pełna lista tytułów będzie zawierać wydawane co miesiąc i dwa razy w miesiącu obszerne antologie, a także miesięczny harmonogram miniserii i one-shotów.

DC Future State przedstawia największych superbohaterów świata w nowych rolach, z zupełnie nowymi postaciami w ich kultowych superbohaterskich tożsamościach. DC Future State oferuje niesamowitą gamę talentów twórczych, łącząc nagradzanych scenarzystów i artystów z nowymi głosami ze świata telewizji, filmów i animacji. W marcu 2021 r. wznowiony zostanie regularny skład tytułów DC, kontynuujący istniejące wątki fabularne z 2020 r. i wprowadzając nowe wątki na ten rok.

W DC Future State, Multiverse został ocalony od krawędzi zniszczenia, ale triumf bohaterów DC zburzył samą materię czasu i przestrzeni! Ostatni rozdział Dark Nights: Death Metal (w sprzedaży 5 stycznia 2021 r.) tchnie nowe życie w Multiversum DC, rozpoczynając wgląd w nieznane światy przyszłości DC!

Rodzina Batman

W przyszłości Gotham City jest kontrolowane przez Magistrat. Ten nikczemny reżim przejął kontrolę nad miastem, które jest teraz pod stałym nadzorem. Wszyscy zamaskowani strażnicy zostali wyjęci spod prawa, a Batman został zabity. Ale kierowane przez zupełnie nowego Batmana, nowe zgromadzenie strażników Gotham powstaje, aby dać nadzieję wszystkim, którzy ją stracili!

Komiksy z większą liczbą stron:

Future State: The Next Batman # 1-4
The Next Batman, autorzy: John Ridley, Nick Derington i Laura Braga
Outsiders, autorzyBrandon Thomas i Sumit Kumar
Arkham Knights, autorzyPaul Jenkins i Jack Herbert
Batgirls, autorzyVita Ayala i Aneke
Gotham City Sirens, autorzyPaula Sevenbergen i Emanuela Lupacchino
Future State: Dark Detective # 1-4
Dark Detective autorzyMariko Tamaki i Dan Mora
Grifters, autorzyMatthew Rosenberg i Carmine di Giandomenico
Red Hood, autorzyJoshua Williamson i Giannis Milonogiannis

Miesięczne miniserie:

Future State: Batman / Superman, autorzy: Gene Luen Yang i Ben Oliver
Future State: Catwoman, autorzy: Ram V. i Otto Schmidt
Future State: Harley Quinn, autorzy: Stephanie Phillips i Simone Di Meo
Future State: Nightwing, autorzy: Andrew Constant i Nicola Scott
Future State: Robin Eternal, autorzy: Meghan Fitzmartin i Eddy Barrows

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zapowiada się prze***jowo. :/ Oby Egmont zamiast kontynuować wydawanie nowych historii DC postawił w przyszłym roku na trochę więcej klasycznego Batmana.

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
4
6
sekund
4
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):