W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Detective Comics – Mitologia. Tom 1 (video)
Rado przedstawia i recenzuje kolejną odsłonę serii “Detective Comics”, którą rozpoczęło wydawać nas wydawnictwo Egmont.

Batman: Mroczny Rycerz – Rasa Panów
Co Frank Miller mógł zrobić po głośno krytykowanej, mieszanie przyjętej przez fanów kontynuacji jego kultowego dzieła? Odczekać kolejne 15 lat i udowodnić, że jeszcze może stworzyć coś świetnego w wymyślonym przez siebie komiksowym uniwersum.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Superman/Batman, Tom 2: Supergirl
To nie jest opowieść wyłącznie o Mrocznym Rycerzu i Człowieku ze stali. To tak zwany origin kuzynki Supermana, Kary Zor-El, która pewnej nocy pojawia się w porcie Gotham i powoduje niemały galimatias.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Superman/Batman, Tom 3: Władza Absolutna
“Władza absolutna” to trzeci trade serii “Superman/Batman”, który przedstawia dość specyficzną historię duetu The World’s Finest. Wszystko zaczyna się tak, jak można byłoby się spodziewać – pewnego dnia na farmie w Kansas spada statek kosmiczny z dzieckiem na pokładzie, a kilka lat później w Gotham City do mrocznej alejki skręca rodzina Wayne’ów, która nie zdaje sobie sprawy, że za chwilę spotka ich coś strasznego. Jednak już druga strona tego komiksu odwraca dobrze znane wszystkim fanom wydarzenia do góry nogami…
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Absolute Batman: The Killing Joke (video)
Rado przedstawia, jak prezentuje się jubileuszowe wydanie “Batman: The Killing Joke” (“Batman: Zabójczy Żart”) w wersji Absolute pod kątem zawartości oraz różnic względem poprzednich edycji polskich z wydawnictwa Egmont oraz TM-Semic.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
5
minut
4
5
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):