We wtorek 1 grudnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN/CATWOMAN #1
  • Wreszcie Tom King wraca do rockowej, romantycznej sagi o Batmanie i Catwoman ze swoim współpracownikiem Heroes in Crisis, supergwiazdą Clayem Mannem! Nawiązując do fabuły z epickiego runu Kinga w Batmanie, ta rozległa historia jest opowiedziana w trzech osiach czasowych: przeszłość, kiedy Nietoperz i Kot po raz pierwszy się zakochali; teraźniejszość, w której ich związek jest zagrożony przez jedną z utraconych miłości Batmana; i przyszłość, w której para będzie miała szczęśliwe życie i dziedzictwo – w tym ich córka Helena, Batwoman. A gdy historia się zaczyna, po długim małżeństwie Bruce Wayne umiera – co pozwala Selinie Kyle wyrównanać stare rachunki. Na każdym etapie ich związku Bruce i Selina mają niepożądaną przyzwoitkę: Jokera! Och, i ta utracona miłość Bruce’a? To Andrea Beaumont – a.k.a. Phantasm. Pomyślałem, że chcecie wiedzieć.
 • BATMAN #104
  • Ghost-Maker zasługuje na swoje widmowe imię, gdy Batman przeszukuje Gotham City w poszukiwaniu jakiegokolwiek jego śladu… ale ten śmiercionośny nowy strażnik krwawo udowodni Mrocznemu Rycerzowi, mordując zarówno Clownhuntera, jak i Harley Quinn. To znaczy, chyba że najpierw się pozabijają!
 • JUSTICE LEAGUE: ENDLESS WINTER #1
  • “Endless Winter” rozdział pierwszy! Rozpoczyna się crossover sezonu! Justice League natrafia na globalną burzę masowego wymierania w dawnym miejscu Fortecy Samotności. Wejście Frost Kinga, szalonego potwora z armią pod swoją komendą! Jaka niszczycielska tajemnica kryje się w jego przeszłości? Co łączy go z królową Hippolytą, Swamp Thingiem, Viking Prince’em i ich niechętnym sojusznikiem, Black Adamem? Dwie osie czasu ujawnią dalsze wskazówki i sekrety w każdym rozdziale tego hitu!
 • DCEASED: DEAD PLANET #6
  • Pozostali przy życiu bohaterowie DC Universe utknęli między piekłem a trudnym miejscem! Justice League ściga się z czasem, by stworzyć lekarstwo, a okrutni panowie z południowego ogrodu są zdeterminowani, by wymazać z planety wszelkie anti-life.Kiedy nie sądziłeś, że może być gorzej… wojna o ocalenie Ziemi obiera diabelski nowy kierunek! Trigon zbliża się do końca świata, ponieważ Piekło od dawna zasługuje na zapłatę w duszach!
 • TINY TITANS: BEAST BOY & RAVEN

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
0
9
minut
5
5
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):