DC’S INFINITE FRONTIER #0 ŁĄCZY NAJLEPSZE TWÓRCZE KOMIKSOWE TALENTY, ABY WPROWADZIĆ KOLEJNĄ FAZĘ DC UNIVERSE!

64-stronicowy one-shot przedstawia nieskończone możliwości dla największych superbohaterów świata już 2 marca 2021 roku

DC Universe wkracza w kolejną fazę w marcu wraz z wydaniem “Infinite Frontier #0”, 64-stronicowego, one-shotu od najbardziej kreatywnych i innowacyjnych gawędziarzy w komiksowym światku, który przygotowuje miejsce dla nowych opowieści, talentów i postaci na 2021 rok i nie tylko.

Ponieważ Dark Nights: Death Metal naraża naszych bohaterów na najmroczniejsze zagrożenia Multiversu, a DC Future State zapewnia wgląd w możliwą przyszłość DC Universe, ten przebojowy one-shot przenosi naszych bohaterów w teraźniejszość i świat pełen nieskończonych możliwości.

„Infinite Frontier #0 naprawdę wydaje się początkiem nowej ery DC Comics, czasu, w którym wszystko jest możliwe” – powiedział scenarzysta Joshua Williamson. „Bierzemy pod uwagę następstwa Dark Nights: Death Metal i łączymy je z najlepszymi rzeczami, które kochamy jako pisarze DC Universe, co zaowocuje śmiałymi, zabawnymi i ekscytującymi nowymi kierunkami. Jest wiele zapowiedzi nowych wątków fabularnych, niespodzianek i tajemnic na ten rok w Infinite Frontier #0, których nie chcecie przegapić”.

Historie te, z dynamiczną okładką główną autorstwa Dana Jurgensa i Mikela Janína oraz równie zapierającą dech w piersiach wariantem okładki autorstwa Johna Timmsa, zostaną dostarczone przez jedne z największych talentów komiksów, w tym (między innymi):

 • Joshua Williamson, Scott Snyder i James Tynion IV z Johnem Timmsem
 • Brian Michael Bendis i David Marquez
 • Becky Cloonan i Michael W. Conrad z Alithą Martinez
 • Geoff Johns i Todd Nauck
 • Joshua Williamson i Alex Maleev
 • James Tynion IV i Jorge Jimenez
 • Phillip Kennedy Johnson i Jamal Igle

“Infinite Frontier #0” posłuży również jako katalizator dla nowych serii i historii, które będą kontynuowane przez cały 2021 rok i których nie możecie przegapić:

 • Nie do pomyślenia, nieoczekiwany atak Jokera czyni go celem ogólnoświatowej obławy z eks-policjantem Jimem Gordonem uczestniczących w pościgu w regularnej serii “Joker” Jamesa Tyniona IV i Guillema Marcha.
 • Po przełomowym debiucie w Future State: Wonder Woman i Future State: Superman / Wonder Woman, młoda Yara Flor rozpoczyna poszukiwania swojego przeznaczenia i połączenia z Amazonkami.
 • Pora na dzień otwarty w Titans Tower, gdy Tim Sheridan i Rafa Sandoval przedstawiają nową grupę nastoletnich bohaterów (w tym przyszłego Red X) oryginalnym New Teen Titans, przygotowując równocześnie grunt pod serię “Teen Titans Academy”, która zadebiutuje w marcu.
 • Ciąg dalszy przygód Ligi Sprawiedliwości (począwszy od Justice League #59), teraz ze scenarzystą Brianem Michaelem Bendisem i Davidem Marquezem, z nowymi członkami JL, w tym Black Adamem, Hippolytą i Naomi.
 • Wonder Woman wkracza do „boskiej sfery”, w ekscytującej nowej historii autorstwa Becky Cloonan, Michaela W. Conrada i Travisa Moore’a, w marcowym 770. numerze “Wonder Woman”.
 • Wielokrotnie nagradzany pisarz Geoff Johns i Todd Nauck opowiadają zupełnie nową historię Stargirl.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
4
3
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):