Warner Archive Collection i Warner Bros. Home Entertainment Inc. ogłosiły, że 16 lutego w USA do sprzedaży trafi wydanie blu-ray zawierające 2 sezony serialu animowanego “Harley Quinn”.

Harley Quinn (Kaley Cuoco) w końcu raz na zawsze zerwała z Jokerem (Alan Tudyk) i próbuje samodzielnie zaistnieć jako kryminalna królowa Gotham City w tej półgodzinnej animowanej komedii akcji dla dorosłych. Z pomocą Poison Ivy (Lake Bell) i ekipy wyrzutków DC, Harley próbuje zdobyć miejsce przy największym stole złoczyńców: Legion of Doom. Nie martw się – ona to ma. A może nie? W 2. sezonie Harley pokonała Jokera, i Gotham City w końcu jest do wzięcia… cokolwiek z niego pozostało. Jej świętowanie w tym nowo powstałym chaosie zostaje przerwane, gdy Pingwin, Bane, Mr. Freeze, Riddler i Two-Face łączą siły, aby przywrócić porządek w podziemnym światku przestępczym. Nazywająca się Injustice League grupa stoi teraz na przeszkodzie Harley i jej ekipie przed przejęciem wyłącznej kontroli nad Gotham jako głównymi złoczyńcami miasta.

3-płytowe wydanie blu-ray “Harley Quinn: The Complete First And Second Seasons”, które zawierać będzie 26 odcinków serialu trafi do sprzedaży 16 lutego 2021 roku. Tego samego dnia na DVD ukaże się również 2. sezon. Pierwsze dwa sezony “Harley Quinn” są obecnie również dostępne w serwisie streamingowym HBO Max, a premierę trzeciego sezonu zapowiedziano na na 2021 rok.

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
0
9
sekund
2
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):